Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » (tapasztaltak válaszát kérném)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(tapasztaltak válaszát kérném) Mennyi az esély hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
karácsonykor. 26 án éjjel együttvoltam a barátommal és kiszakadt az óvszer (pont "jókor") és másnap bevettem az esemény után 12órával kb egy escapelle tablettát és most mintha megjött volna a menszeszem. de nagyon kevés mennyiségű a vér. mert tegnap csak úgy elöntött hirtelen akkor elég sok volt és aztán elállt. ma reggel megint véreztem. ez a hormonzavartól van? a tablettaokozza? érdemes tesztelnem hogy terhes vagyok e?
2010. jan. 4. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a " tapasztalt " nálad annyit jelent, h vkivel történt-e ilyesmi, akkor velem, velunk igen. de nalam nem volt mindjart vérzés, hanem csak akkor, amikor rendesen is meg kellett, h jöjjön. a tabi ugy hat, h jelentkezik először egy vérzés, meg utana amikor kell, vagy egy kicsit előbb, vagy később ( ez egyénenként változik ), megjön. nem lehetsz terhes, ha bevetted. de h megnyugtasd magad, csinalj egy tesztet.
2010. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is tortent ilyesmi, en is bevettem hasonlo tabit (romaniai vagyok, itt narancssarga dobozba van 2 db, nem tudom a nevet), de nekem is osszevissza jott meg utana a menzeszem, meg folyas meg ilyesmi, szoval ne ijedj meg. Csinalj egy gyorstesztet nem lehet draga magyarban sem, 1000 forintnal szerintem siman kevesebb, olyan 700 korul lehet (kb atszamoltam az enyem) es abbol kiderul, h van e babariado! Ha nem es megsem tetszik a folyas/verzes es mondjuk nem mulik el 5-6 napig sem akkor menj el egy nogyogyaszhoz. ha nem akarod h anyu megtudja menj olyanhoz aki nem ismer, nem lesz gaz;) Csak fel a fejjel, massal is elofordul!
2010. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szija

énis escapellét vettem be nekem 4 nap mulva jelentkezett a vérzés pedig a menzeszemig még volt 2 hét. Amikor a vérzésem elmult a rendes időben is megjött...

tuti nemvagy terhes hiszem vérzel. Ne aggódj!

2010. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez elvileg a tabletta hatása. mindenképpen csinálnod kell tesztet két hét múlva mivel a tabletta hatása nem biztos a vérzés ellenére sem.
2010. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Válasz a tabletta után ha időben vetted be semmi probléma nem lehet. Nekem is utána kellett olvasnom.. tudod keresőprogramok... és két véglet van, ha előre hozza lett volna baj, ha késlelteti semmi baj sem lett volna. Mellesleg a 2. mesivel is lesz valami gebasz, mert nagyon bekavar. 3. már rendben lesz.

F/19

2010. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. igen nekem sem mostkellettvolna megjönnie de ez van :/ meg nekem sosem pontosan jön meg. legtöbbször 2-3 napot késik mindig. de most ez nagyon koránjött.
2010. jan. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!