Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor fog megjönni a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog megjönni a fogamzásgátló elhagyása után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Múlt hónapban hagytam abba a fogamzásgátló szedését 8év után. Mensi után nem kezdtem újabb levélbe, szilveszterkor kellett volna megjönnie, de semmi... Terhes nem lehetek, mert nem voltam együtt senkivel, 2 napja nagyon érzékeny vagyok, és tiszta pattanás lett az arcom is, de se hasfájás, se vérzés, se semmi...

Szerintetek???


2010. jan. 4. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
8 év hosszú idő, akár hónapok is kimaradhatnak, az is normális. fél-egy év is kellhet, míg helyrejön és olyan lesz, mint a tablettaszedés előtt.
2010. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
ez hülyeség, gyorsan kiürül a szervezetből. akár hónapok alatt. nekem pl. a következő mensikor, amikor kellett is volna, mar megjott.
2010. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy mikor ürül ki a szervezetből, hanem hogy mikor áll vissza a ciklusa. A kettő marhára nem ugyan az! Kiürülni persze hogy kiürül hamar, de ettől még nem biztos, hogy rögtön helyre is áll.


Én 7 évig szedtem. Utána ötször megjött napra pontosan, utána kimaradt fél év(!). Aztán megint nem jött meg hónapokig, úgy, hogy Norculuttal kellett meghozni.


Szóval ne hülyeségezzél olyat, amiről fogalmad sincs.


Van, akinek simán megy a visszaállás, van, akinek nem, ezzel nem árt tisztában lenni.

2010. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
és miért ne hülyeségeznék?? te talán orvos vagy, vagy mi, h igy osztod az észt? ez egyénfüggő, van, akinek gyorsan visszaáll, és van akinek nem. nem lehet előre tudni, h kinél h lesz. de ha nem esik teherbe, az nem teljes mértékben a fog. gatlo miatt lesz.
2010. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én abbahagytam tavaly februárban több,mint 5év szedés után...nem jött meg,de még csak barna folyásom sem volt...tablettával lett meghozva utána és aztán rendesen megvolt..remélem segítettem!Ugyhogy ha félsz esetleg,vagy éltél nemi életet azóta és úgy gondolod,baba lehet a dologban,mindenképp keresd fel a nőgyógyászod,az amúgy sem árt,egy évben egyszer.
2010. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 5 évig szedtem, augusztusban hagytam abba, először 40 napra, majd 34 napra, most pedig 47 napra jött meg! Szóval össze-vissza. Ez csak az én tapasztalatom. Biztos, hogy kell neki kis idő. Ha nem jön meg 40 nap után sem, akkor menj nőgyógyászhoz!
2010. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne már, de ugye ez ritka?? :(( nem akarom, h ilyen rendszertelen legyen aztan.
2010. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!