Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a hüvelygyűr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a hüvelygyűrűről?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól ajánlják? Fiatal korban veszélyes? Milyen időközönként kell cserélni? Mennyire biztonságos? Nőgyógyász teszi fel? Tényleg csökkenti a libidót? Mennyibe kerül?

2014. jún. 22. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Menj el nőgyógyászhoz ő majd felvilágosit.A gyűrüt te teszed fel havonta magadnak.Sajnos többet nem tudok róla én se .
2014. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bevált, a nővéremnek is. Teherbe esés is könnyen ment neki, miután letette, a 2. hónapban már terhes lett.


Havonta kell neked feltenned, vagyis 3 hetente, egy hét pihi, akkor jön meg. Nem hízol tőle, a bőröd viszont szebb lesz. Nagyon biztonságos! Nem csökkenti a libidót.

Fiatal korban is ajánlott!


A 3 havi adag 10 rugó kb, ugye ez gyógyszertáranként akár 1.000-ft-tal is lehet több/kevesebb.


Az USA-ban a legnépszerűbb fog.gátlási módszer a Nuvaring!



26L

2014. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és szex közben érzed?
2014. jún. 22. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem érzed sosem, szex közben mi kivettük, mert a pasimnak nagy volt, és neki fura érzés volt, nem szerette, hogy a kukijához ért.:)
2014. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és nem volt belőle nemkívánt terhesség hogy kivettétek?
2014. jún. 22. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Istenem, majd olvasd el a tájékoztatót. Ez nem helyi fog.gátlás, hanem hormonális. Avagy, ugyanolyan, mint amikor gyógyszert szedsz, érted? Szóval 3 órára max ki lehet venni bmikor.:)
2014. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
elolvastam a neten fönt lévő tájékoztatót, de azért jobban szeretek a tapasztalatokra is rákérdezni.
2014. jún. 22. 20:26
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
igen, de abból nem derült ki, hogy hormonális? az isten szerelmére...
2014. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kiderült, de azt is írta, hogy kisebb a hormontartalma, mint a tabinak, és folyamatosan juttatja beléd a hormont, és a tájékoztató azt írta, hogy szex közben sem szabad kivenni. ezért kérdeztem rá....
2014. jún. 22. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!