Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetséges az, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges az, h terhes leszek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon fontos kérdésben szeretném a véleményeteket kérni.Dec.23an elkezdtem szedni az antibiotikumot,majd dec.25én megjött a menzeszem. Eddig minden ok. Dec.29én abba hagytam az antibiotikumot és ekkor vettem be az első fogamzasgatlo tabit is(ekkor jart le az a 7napos szünet). Pénteken pedig lefeküdtem a párommal, de semmilyen mas modon nem védekeztünk.Utolag tudtam meg,h valoszinuleg kellett volna. Szerintetek lehetséges az, h terhes leszek?
2010. jan. 4. 10:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

1: Elolvasod a foggátló tájékoztatóját

2: elolvasod az antibiotikum tájékoztatóját

3: ha még mindig nem tiszta, fölhívod a nőgyógyászt.

2010. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
inkabb hivj fel egy orvost. amugy nem sokat jelent, h nem hatott az antibiotikum. lehet, h a fog. gatlo se hatott rendesen. de ne izgulj, inkabb hivj fel egy orvost, vagy a patikaban kerdezd meg.
2010. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ok.Köszi, valamit muszaj lesz elkövetnem mert agybajt kapok szerintem ez alatt a 3hét alatt majd, ha igy folytatom.
2010. jan. 4. 11:11
 14/18 anonim válasza:

figyelj ne ess pánikba!

nem baj ha terhes vagy/leszel :)

ugyanis fogy a Magyar :S

tudom nem csak te fogod ezt megállítani... de

minél több kis szőke kekszemű kisfiút kislányt szültök annál jobb

nem szabad hogy hazánkban mi legyünk a kisebbség

szóval hajrá

vállaljatok minél több kisbabát :)

2010. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi, de egyenlőre én még nem tervezem ezt. Először az egyetem majd utanna esetleg. Bocs, ha össze töröm az almaidat.
2010. jan. 4. 11:20
 16/18 anonim ***** válasza:
Már sokan válaszoltak, de gondoltam megosztom veled a véleményem. Nem lehetsz terhes. Mivel ha jól számoltam, mielőtt szeretkeztetek volna védekezés nélkül, eltelt 3 nap, amikor szedted a gyógyszert. Az antibio szedése tényleg csökkenti, de az első szem(!!!) fog. gátló már hat. És ezt a nőgyógyászom mondta, mivel én is voltam ilyen helyzetben. Tehát ha 30-án lettetek volna együtt, már akkor is szinte 0 lett volna az esélye annak, hogy teherbe ess.
2010. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm megnyugtattal. Sajnos sokan vannak itt akik csak rá akarnak ilyeszteni az emberre, de tanultam belőle. Köszi még 1x
2010. jan. 4. 12:14
 18/18 anonim ***** válasza:
én nem akarok ráijeszteni az emberekre, de amikor én szedtem antibiotikumot, a gyógyszertárban azt mondták, h utána még 2 hétig gumival kell szeretkezni, h biztosak legyünk abban, h nem leszek terhes. de egy guógyszerészt kellene megkérdezni, h mik az összetevői az egyiknek, meg h mik a másiknak, tehát csak ő tud erre választ adni. ő tanulta ezt, és nem mi, válaszadók itt, a neten.
2010. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!