Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam, és nem tudom mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam, és nem tudom mi a teendő?!

Figyelt kérdés

Háromnegyed éve szedem kb. Reggel 7kor szoktam bevenni. De ma kihagytam az asztalra a bogyós és mivel gyorsan készülődés mert elmélet hagyni a szállás ahol voltam. Elfelejtettem, és ott maradt az asztalon. Az az egyszer ami mára kellett volna.

Vissza menni már nem tudok érte.

GGondoltam, hogy bevették a levélből egy másikat, de akkor nem jön ki az egy hónap. Vagy csak szimplán ma ugye nem vettem és másnap ugyanúgy folytassam?


2014. jún. 22. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt google forditoval irtad?
2014. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a gyógyszer neve? Mert ezt az alapinfót kihagytad a kérdésedből.

A betegtájékoztatóban amúgy benne van, hogy mit kell ilyenkor csinálni...


Általában 12 órán belül még bevehető (lehetőleg minél hamarabb), anélkül, hogy csökkenne a hatás.


Ha a mai napot kihagyod, akkor már nem megbízható a védelem (tablettától függően egy hétig vagy adott hónapban/levélben).


U.i.: számomra hihetetlen, hogy ennyi ésszel is élnek szexuális életet. Ennyire nincs színvonal a manapság?

2014. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Számomra az hihetetlen, hogy nem kötik iq -hoz a fogamzaságátló szedését, bár akkor még több hülye lenne, de akkor íratnának belőle dolgozatot, felmérést, hgy mit ért meg, akár saját szintjén, és ha 90%-os, akkor írnám fel ADdig ott ülne a rendelésen, nem nődokinál, hanem külön foglakozna vele valaki. :D


Amúgy igen, van 12 órád, és egyáltalán nem gáz az sem, ha nem 21, hanem 20 napig szeded a levelet. A 7-nél nem több napos szünet a lényeg...

2014. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vissza olvasva amit irtam,nevetseges.

Levan toltve a telefonomra egy billentyuzet ami kijavitja a szavakat.Nem tartom hulyenek es frlelotlennek azt akinek 1 perce van mindenre es elfrlekt valamit.Mert nem emberi dolog amugy.Dd td biztos nem felektettel meg semmit srm el.De koszonom a segito valaszokat.

2014. jún. 22. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:

töröld ezt a programot inkább..


nem a felejtés a baj, hanem, hogy nem értelmezik és olvassák a tájékoztatót

2014. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!