Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik, hogy a nőgyógyász ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a nőgyógyász ne vegye észre a terhességet?

Figyelt kérdés
Három hete késik a menstruációm, előtte fel voltam fázva, antibiotikumot is szedtem és furcsa folyásom is volt. Elmentem dokihoz, mert sajnos volt egy egyéjszakás kapcsolatom is, ahol bár védekeztünk óvszerrel, de mind a ketten részegek voltunk és nem voltam 100%osan biztos benne, hogy minden rendben volt. Mielőtt dokihoz mentem csináltam teszteket, egy hetes késés után kb minden nap, összesen ötöt, mindegyik negatív lett. Az orvos megkérdezte, hogy lehet-e hogy babát várok, elmondtam neki mi történt. Megtapogatta a hasam, megvizsgált, de nem UH-zott meg. Azt mondta a méhem normális méretű, a terhesség gyanúja kizárva és valószínűleg ebben a hónapban valamiért nem jött meg. Mégis napközben gyakran van hányingerem és még mindig nem jött meg, pedig eddig mindig pontos volt. Lehetséges, hogy az orvos nem vette észre? Vagy csak én parázok rá nagyon?

2014. jún. 21. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
te parázol rá nagyon
2014. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem vagy terhes
2014. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak azt az icipici információmorzsát hagytad le, hogy mennyi idő telt el az egyéjszakás és a tesztek ill. az orvos között!

A tesztek az aktustól számítva két hét múlva mutatják, az orvos pedig kb. három hét múlva tud bármit is mondani.

2014. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) az aktustól számított kb 50 nap telt el.. tudom, hogy kb 14 nap kell, csak tényleg aggódom, mert nem tudnám elvetetni, ha egy kisbaba nőne bennem..
2014. jún. 22. 00:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen érezte volna uh nélkül is.Nekem 5 hetesen érezte mert mr akkor meg volt nagyobbodva a méhem.A teszt pedig réges rég pozi lett volna nálad.nem vagy terhes
2014. jún. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem az antibiotikum miatt vagy roszul. a az jó baktériumokat is kiöli belőled, ha nem ittál hozzá probiotikumot.
2014. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!