Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Védekeztünk (óvszer), de nem mentem el. Ha fontos tényező, akkor mind-e mellett még nem is kőkemény voltam s időközben lelankadtam, ( és ebből kifolyólag nem mentem el).

Viszont az együttlét előtt barátnőm párszor kielégített kézzel (kezet nem mostunk, csak zsebkendővel letöröltük) azt viszont nem tudom, hogy mennyi idő telt el ez és az együttlét között.

Az óvszert kicsit megfogdostuk, de a kezünkön (legalábbis láthatóan) nem volt semmi. Azonban még így is felmerült a kérdés, hogy így is valamilyen formában rá kerülhetett-e az óvszerre?

A barátnőmnek azóta volt pár napos rosszul léte, hányingere, fejfájása. Most 2 napja késik neki.

Eddig kételkedtem abban, hogy így ilyen módon bármi gond lehetne, viszont a jelek megijesztettek, mint ahogy az is amikor felvetült a téma, hogy bizony így is van esély, még ha csekély is...


(Még ha buta kérdés is, elnézést, azonban én eddig elképzelhetetlennek tartottam, hogy így probléma lehessen, hiszen el sem mentem, óvszer is volt, de még feljött a téma egy beszélgetésünk során, hogy így is van esély, azóta csöppet félek..:))


A válaszokat előre is köszönöm.


2014. jún. 21. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg privátban a postai címedet, elküldöm a biológiakönyvemet.
2014. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiírod az ilyen kérdést, neked nem jelzi, hogy az ehhez hasonló Terhes vagyokos kérdéseket a Megfelelő kategóriába rakd? Nem? Furcsa, én mindig észreveszem.
2014. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ez egy buta kérdés, ha mindenki ennyire fél a szextől, minek csináljátok? Akárhogy oda figyelsz mindenre bármikor teherbe eshet, gumi, fogamzásgátló és minden egyéb mellett is mivel nincs még 100% fogamzásgátló módszer. Tehát az esély mindig megvan rá, de nem hiszem hogy lenne értelme olyanra adni, amire 0,0000001% (ez csak egy kitalált szám) esély van.
2014. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

nem valószínű

és az

óvszer is kezelve van spermicid anyaggal

ne izgulj

mástól késik,van rosszul

2014. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs kezelve spermiciddel, csak ha kifejezetten olyat vett! Van vagy kétféle, ami ilyen. Akadjatok már le erről!


Kérdező!


A hímivarsejtek (spermiumok) csak a spermában élnek meg. A sperma nem láthatatlan. Ha beszárad, kiszárad, akkor a benne lévő spermiumok is elpusztulnak. Ha nem tocsog és ragad a kezed, akkor már nincs rajta semmi.

2014. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2014. jún. 21. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!