Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy így teherbe esek?

Figyelt kérdés
Nem kell oltani, így utólag tudom ennyit se szabadott, volna, de akkor a pillanat más volt. Barátom berakta és lökte párszor minden védekezés nélkül, de nem jött belőle előváladék ki is vette én meg megmostam magam.
2010. jan. 3. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi esélye!nyugi

19L

2010. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
esély mindig van de nagyn kevés.estek már így is teherbe...
2010. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát azért szerintem vagyél be egy 72 órásat, a nőgyógyásznál. jobb a biztonság mint h 9 hónap mulva a korházba köss ki.
2010. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vajon honnan tudod hogy nem jött előváladék... csont száraz volt mikor kivette vagy mi?! nem valószínű hogy terhes leszel, de sokan esnek teherbe ennyitől, szerintem gondold meg legközelebb hogy megéri-e.
2010. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az a pár lökés nemtudom elképzelni,hogy lehet annyira jó hogy megérje parázni hetekig utána.. miért nem szedsz fog.gátlót? Hüvelygyűrű,óvszer,hüvelykúp,krém (utobbi kettő nem oylan biztonságos,de ennél bármi jobb). Amugy ez elég orosz rulett,hogy volt e előváladéka vagy nem.
2010. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
óvszert használtunk, de nem volt itthon, és jött a pillanat, mikor nem tudtunk nemet mondani
2010. jan. 3. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!