Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki szed itt DECIORA 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szed itt DECIORA 3 MG-os fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Nem estetek teherbe? megbízható a gyógyszer? ja és butaságot fogok kérdezni, de menstruáció alatt is szedjem? nektek voltak mellékhatásai?
2014. jún. 17. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szedek. Nem estem teherbe. Megbízható. Menstruáció alatt?:O Akkor lesz menstruációd, ha nem szeded a gyógyszert. Azért kell 1 hétig szünetet tartani. Max. annyi mellékhatás volt, hogy kicsit többet fájt a fejem, bár az nem biztos, hogy a gyógyszertől volt. Te amúgy hány éves vagy? Nőgyógyászod nem világosított fel?
2014. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nemrég kezdtem a harmadik levelet, semmi mellekhatast nem tapasztalok, az eddigi ket szunetben is megjott rendesen, persze nem fajt annyira a hasam, sot eddig 1 nappa rovidult is :)
2014. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm! De mikor kezdjem meg a szedését? ha megjön? és a menstruáció alatt is szedni kell?
2014. jún. 18. 14:49
 4/11 anonim ***** válasza:
A menstruáció elso napjan kell elkezdeni legelsőnek, 15 szem után már hat. Aztán jön 7 nap szünet (ekkor újra meg kell jonnie). Bármi legyen is a 7 nap letelte után (azaz a 8.napon végülis) megint el kell kezdeni szedni. Nem mondta el ezeket az orvos? 2. Vagyok
2014. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem mondta el sajnos, behívott és akkor látta, hogy a párommal mentem el. Gyorsan meg csinált egy rákszűrést, ujjal megvizsgált meg ultrahanggal (ez kb egy 3 perc volt olyan gyors volt a doki) aztán mondta, hogy lát egy kis gyuladást a méhemnél erre irt fel gyuladáscsökkentőt meg hüvelykúpot+hozzájáró tablettát, majd mondtam neki, hogy rendszertelen a menstruációm és mondta, hogy ír fel fogamzásgátlót is mert látja, hogy van "egy kis barátocskám" a doki szavait idézve és hogy váltsam ki, a gyógyszertárba kapok nagyobb tájékoztatást és a betegtájékoztatón rajta van minden! Hát van egy méter hosszú papír benne, de nem tudtam, hogy menstruáció alatt is kell e szedni, mert az nincs olyan nagy pontossággal ráírva! Ezért tettem fel a kérdést na meg azért mert most kezdtem el szedni életemben! Ma megjött, be is vettem 5 órakkor az első szem gyógyszert!:) Köszönöm a tájékoztatást!!
2014. jún. 18. 21:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Felelotlen orvos az ilyen..ez persz nem a te hibad. Utolso voltam :)
2014. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát egy csöppet! De szerencsére minden rendben!:)
2014. jún. 20. 22:42
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem sajna volt mellékhatás. Heti 1x durva migrén, párosítva durva hányással. Remélem Neked beválik. Nekem sajna nem vált be.
2014. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Én kb másfél hete szedem ezt a gyógyszert. A hatását még nem teszteltem le, remélem érted a célzást. Nekem tegnap óta van pecsételő vérzésem tőle és nemértem mi az oka.olyan durva mellékhatásokra szerintem nem kell számítanod ha egyáltalán lesznek mellékhatások nálad. Vagy nemtudom h azota mi lett az eredményed :)
2016. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Most én is ezt szedem (az első levelet már be is vettem), előtte mást kaptam, eddig nagyon sok tapasztalatom nincs vele, de ahogy előttem is írták, lehet hogy a migrén ennek a mellékhatása (bár én inkább a sok számítógépezést gondolnám a ludasnak benne). Viszont ezelőtt már szerdán meg szokott jönni a megvonásos, most viszont még csütörtökön sem, pedig ez már a 2-3. nap volt. Nektek hányadik napra szokott megjönni?
2016. szept. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!