Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle-töl csökkenhet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle-töl csökkenhet a libidóm?

Figyelt kérdés
Másfél éve szedem,és körülbelül fél éve már nincs kedvem szeretkezni a pasimmal rendszeresen,pedig imádom nagyon. Előtte heti 3-4-szer csináltuk,most meg havonta 1-2-szer. És már fél éve ez van,mit tudok csinálni? :(
2010. jan. 3. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
én is Yasminelle-t szedek, 3 éve. kb 1 éve nincs kedvem szeretkezni a pasimmal, pedig imádom. foghatnám a gyógyszerre, pedig mással lenne kedvem..én tisztáznám magamban, hogy tényleg csak a tabi miatt van-e. ha igen, menj el a nőgyógyászodhoz.
2010. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én meg szeretnék rendesen szeretkezni vele,csak nincs kedvem egyszerüen :( Imádom,és nem akarok mással lenni,csak vele,csak nemtudom hogy most ez miatt-e,de egyszerüen nem tudok. Volt olyan,hogy alig vártam az évfordulonkat,egész délután arra gondoltam,hogy de jó lesz este vele szeretkezni egy hotelben,de mikor meg oda kerültem ,akkor egyszerüen nem volt kedvem,és tudom hogy mennyire megbántom vele :( Nagyon sokat sírok is amugy ez miatt..
2010. jan. 3. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok. menj el nőgyógyászhoz! kérd meg, hogy írjon föl egy másik tabit. az a baj, h én is imádom, csak sajnos mellette ismerem azt az embert, akivel pontosan olyan a szex, amilyenről én álmodozom. ezen még változtatni se lehet, próbálom elnyomni akarattal.

mindenképpen menj el dokihoz! sok sikert és javulást kívánok nektek!

2010. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!