Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerrel vagy óvszer nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel vagy óvszer nélkül tudod elképzelni az anális szexet?

Figyelt kérdés
Ha tudod hogy egymással vesztettétek el még évekkel ezelőtt,és azóta is együtt vagytok,és nem kaphattok el egymástól semmilyen betegséget.
2010. jan. 3. 12:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi is leginkább óvszer nélkül szoktunk análozni,pedig tudjuk,h nem szabad.Kis beöntés,meg alapos tisztálkodás előzi meg mindig és utána is jól megmossuk mindenünket,sose megy egyből punciba.Nem is szokott olyan lenni a barátom pénisze,meg még szerencsére baja sem lett tőle.
2010. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Leszárad a farkad...hát hogyne ;)
2010. jan. 3. 13:15
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát a nőknél ha rossz irányban törli meg nagát, hátulról előre, akkor a hüvelybe jut az e.coli nevű baci, ami elég rendes gyulladást tud csinálni nagyon kelemetlen tünetekket.

Gondolom a pasiknál a húgycsőbe is bejuthat ez a baci, és a hólyaggyulladás a legkisebb rossz, ami történhet..

Na ha a pasinak ez van, átadhatja a nőnek, a többit talán el tudjátok gondolni.

Nem kívánom senkinek

1-2 beöntéssel sem tudod a végbeledet tisztára mosni..

Ápolónő vagyok, készítettem elő betegeket endoszkópiára (tükrözésre), és ott nem 1-2 beöntést kellett adni, hogy az orvos lásson is valamit...

2010. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
bárhogy, mindkettő jó
2010. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Óvszerrel szabad csak. Ez tény, tényleg rengeteg baktérium van, jól mondják a többiek. Elég csak az e.colit említeni. Nagyon csúnya betegségeket okozhat, én már láttam vesegyulladásos beteget, akinek a problémát e.coli okozta. Másrészről léteznek eleinte tünetmentes betegségek, amelyeket vírusok, baktériumok okoznak, és ezeket a beteg a széklettel üríti. Na most nem látszik rajta hogy beteg, tehát nem is gondolnád. Mint tudjuk a széklet végigmegy a végbélen és hiába mossa magát a beteg, úgyis marad a végbélben a baktériumból, óvszer nélkül pedig ezek átterjednek a másik félre.
2010. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!