Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabi után fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabi után fogamzásgátló gyógyszer?

Figyelt kérdés
A barátommal volt egy kis baki:kiszakadt a gumi,ezért bevettem a sürgősségi gyógyszert.Szerintetek ezután ajánlott a fogi.gátló?
2010. jan. 3. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen ügyem a napokban. Escapelle tabit írt fel az orvos, abban az van írva, hogy a fogamzásgátló szedését nem akadályozza.
2010. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze attól még vedd be!De eddig nem szedtél fogamzásgátlót minek volt a gumi ha szedted és kiszakadt akkor nem hiszem hogy terhes vagy!
2010. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eddig nem szedtem fog.gátlót...a pasim nem nagyon rajong az ötletért,de én szeretném!Az a kérdésem, hogy a tabi segítene-e helyrehoznia hormonrendszeremet,megbízhatunk-e benne???
2010. jan. 3. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:

A 72 órás bogyó felér egy lórúgással. Ezek után várni kéne még legalább két hónapot a fogamzásgátlóval. Lehet, hogy összezavarja teljesen a hormonháztartásodat, és erre még beszednél minden nap egy rakás hormont?


Nem tudom, hogy hány éves vagy, de 18 éves korodig eleve nem kéne hormonkészítményeket rendszeresen szedni. Másrészt egy normális tablettának (olyannak, ami nem az őskorból maradt itt) az ára 7000 forintnál kezdődik, ezt ki is kell tudni fizetni, nincs olyan, hogy most nincs pénzem és egy hónapot kihagyok.

2010. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a következő utáni menzeszedkor nyugodtan szedheted a foggátlót. sokkal kényelmesebb mint az óvszer. nemtom a pasidnak ezzel mi a baja, de nefoglalkozz vele. majd ő is megszereti mikor rájön h végre lehet óvszer nélkül szexelni, és akárhol lehet akármikor.
2010. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!