Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az orvosom Yadine filmtablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orvosom Yadine filmtablettát írt fel, de drágállom. Megéri 6-8000ft-ért? Mennyibe kerülnek a fogamzásgátló tabletták?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy akár gyógyszertárakban is különböző áron adják. Székesfehérvárba vagy Dunaújvárosba nem tudjátok esetleg, hogy melyik gyógyszertárba az olcsóbb, vagy csak kb. mennyibe kerül?
2008. júl. 31. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 5500 volt, mondjuk másik fajta. Többet nem is adtam volna ki érte.

Konkrétan olcsó patikát nem tudok neked mondani, de bemész egy párba, és úgy kezded, hogy csak érdeklődni szeretnél ennek és ennek az ára után, aztán megköszönöd. És majd látni fogod, hogy hogy mozog az ára, meg hol vedd meg ;)

2008. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ez 3 hónapos adag nem? Akkor viszont nem sok havonta a 2000-2500huf... Gondolj csak bele, hogy egy jobb minőségű gumióvszer is 250-300forinttól kezdődik. A tabi árából havonta max egy 12es csomagot tudsz venni...
2008. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Belara-t szedek, az ötezer valamennyi három hónapra. Szerintem ez is drága, de ugye a tb nem támogatja már. Arról el lehetne vitatkozni, hogy miért is nem...
2008. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez 3x21-es kiszerelésű...
2008. júl. 31. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!