Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eseményutáni tablettától...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heni28 kérdése:

Eseményutáni tablettától (escapella), lehetséges a hízás?

Figyelt kérdés
Peteéréskor, szeretkeztünk a férjemmel, sajna nem voltunk elég óvatosak, ezért másnap bevettem egy eseményutáni tablettát (escapella). Rá két hétre barnázás és kis vérzés lépett fel, ami is tart! (5napja) A mensimnek jövőhéten kellene megjönnie. Ráadásul, már híztam 3 kg-ot is, de nem eszem semmivel sem többet! Valakinek esetleg lenne tapasztalata! Tesztet végeztem, negatív lett. A hízás ettől lehet, és meddig tarthat! Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 13. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem tapasztaltam, de lehetséges.
2014. jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Volt már nekem is példa, hogy be kellett vennem, de nem híztam.

Esetleg nézz utána a neten, hogy okozhat-e ilyet, vagy kérdezz meg egy gyógyszertári alkalmazottat, orvost, hogy neki erről mi a véleménye, szerinte okozhatja-e a tabletta a súlynövekedést:)

2014. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem se volt hasonló, de könnyen lehet nálad így jött elő. De szerintem ne aggódj nem kell nagyon sok idő és elmúlik és lefogysz.
2014. jún. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én brutálisan meghíztam tőle..+12 kg
2014. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És utána lement az a 12 kg? Többet is ettél? Véreztél, barnáztál a menstruáció mejötte előtt?
2014. jún. 13. 11:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem ment le a felesleg,pedig killódok..nem ettem többet..a hormon zavart be ennyire!És igen volt barnázás minden.
2014. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Dokinál voltál vele? Mennyi idő alatt jött fel a 12 kg?
2014. jún. 13. 11:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a baj , h én drasztikusan híztam meg tőle!Tehát nem hónapok,hanem 1 hónap alatt hirtelen!Nekem közre játszik a pajzsmirigy is=ugye ami meg éppen hizlal,pláne ha a gyógyszer is olyan hatású!A doki mondta,hogy hagyjam a p*csába,és lemegy a felesleg..hát nem:(
2014. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van, amire L-thyroxint szedek! :( Én két hete szedtem be a escapellát, de már 3 kg-ot híztam! :( Nem eszem többet, de remélem, hogy a hízás megáll, minél előbb! Ez a barnázás is már majdnem egy hete megvan, és még görcsölök is, sokszor még hányingerem is van!
2014. jún. 13. 12:13
 10/11 anonim ***** válasza:
De ne idegeld magad!!!!A stressz az még tesz rá 1 lapáttal!Nyugi:)
2014. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!