Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen a sürgősségi fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a sürgősségi fogamzásgátlás utáni vérzés színe és állaga?

Figyelt kérdés
Egyfajta sürgősségi fogamzásgátló módszert kellett alkalmaznom (2, majd 12 óra elteltével még 2 tabletta a kombinált fogamzásgátlóból), elkezdődött először alvadt vér folyni, majd most már rendes, de nem folyamatosan, viszont olyan színe van, mint a normál menstruációs vérzésnek. Be fog ez indulni, rendesen fogok vérezni és ez már azt jelenti, hogy hatott is a tabletta?
2010. jan. 2. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan olyan mit amikor megjön, de én soha nem használtam.
2010. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nem véreztem, csak egyszer, amikor már rendesen is meg kellett, h jöjjön. nem lettem terhes. nyugi, nem gond, h nem jön meg kétszer, mármint, h nem vérzel ketszer. nem vagy terhes, biztos.
2010. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remélem, igazad van. :) Törlésnél még mindig rendes vért látok, bár nem túl sokat, tehát 1-2 törléssel ki is jön, de a betétbe kerülve szinte azonnal megalvad. Remélem, beindul holnap rendesen, mert még nyugtalan vagyok. Hétfőn azért dokinál kezdek, nem tudom, így megvizsgál-e vagy csak szóban diagnosztizál az elmondottak alapján.
2010. jan. 2. 20:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 10 nap múlva kellene kezdődnie a vérzésemnek, pont akkor, mikor beágyazódna a petesejt, de ha már most vérezgetek, akkor ugye nem lesz baj?
2010. jan. 2. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!