Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen vérzés lehet ez, mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vérzés lehet ez, mitől van?

Figyelt kérdés
Elfelejtett tablettát 12 órán túl pótoltam és bevettem az aznapi rendes adagot is, ma kicsit vérzek (élénk piros), de nem folyamatosan. Ez amiatt van, hogy mulasztottam és későn pótoltam, illetve folytattam, vagy csak beágyazódási vérzés lehet?
2010. jan. 2. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet áttöréses vérzés. Nem kell megijedni. Ha legközelebb nem felejted el bevenni akkor nem lesz ilyen. Legalább is nálam nem volt ilyen.
2010. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, már múlik is, merthogy tegnap ugye bevettem a tablettát, de úgy tudom, ilyenkor már elkezdődhet a peteérés és hát még a tablettapótlás előtt együtt voltam a párommal (bár gondolom ez kiderült a kérdésből).
2010. jan. 2. 11:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy orvos könyvében olvastam arról, hogy sürgősségi védekezésként lehet a kombinált fogamzásgátlót (nekem is az van) alkalmazni úgy, hogy beveszek 72 órán belül két tablettát (ez megvolt tegnap) és 12 óra múlva még kettőt, akkor a beágyazódást 98%ban megakadályozza. Megcsináljam ezt?
2010. jan. 2. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:
a betegtájékoztatóban mivolt? h a kihagyott szemet pótolni kell? mert nem minden foggátlónál kell a kihagyottat pótolni.
2010. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A tájékoztató szerint nem kell, de orvos mondta, hogy ezek csak határértékek és lehet utána is pótolni, bár bevallom, én már csak ijedtemben vettem be.
2010. jan. 2. 13:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy most találtam: a beágyazódás az aktust követő 5-8. napon kezdődik el. E szerint nekem ez nem az, hanem a tabletták miatt. Egyébként most barnás a váladék, törléskor látom, hogy nem kevés mennyiségű, de a betétbe nem nagyon jön ki - mondjuk nem is mozgok. Most ez a helyzet...
2010. jan. 2. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!