Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan szedjem a novynett-et?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem a novynett-et? (lennt a magyarázat)

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje szedem a novynettet. Ám most megváltozott a levélen szereplő számozás. helyette napok vannak. Nekem az első nap amikor be kell vennem a következő levél első szem gyógyszerét az mindig péntek. Eddig ugye elkezdtem szedni szépen az első szemet pénteken. Most kibontottam az új csomagot és meglepődve látom, hogy a napok vannak számozva. Most akkor vegyem be az első péntekes szemet? vagy simán az elsőt? van jelentősége? vagy csak nekem könnyebbség ha napok szerint szedem. de akkor most hogy? segítsééég rápánikoltam....
2010. jan. 1. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel egyfázisú (minden egyes tabletta ugyanazt és ugyanannyi hormont tartalmaz) ezért a PÉNTEK felíraúval kezd el szedni.

Ált. a számozás, napjelölés azért van rajta, hogy tudd melyiket vetted be.

2010. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!