Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért tartanak ezért r*bancnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak ezért r*bancnak?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok / 1hónap és 16/

és szedek fogamzásgátlót 1hónapja. 1éve vagyok eggyütt a barátommal és úgy éreztük ez sokkal biztonságosabb megoldás mint az óvszer és kényelmesebb is.Szüleink nincsenek ellene. De a kortársaim furcsán néznek rám emiatt,van aki még ri*ancnak is tart emiatt hogy ennyi idősen fog.gátlót szedek.

Szerintem ezzel nincs baj főleg hogy mások meg ilyen korban teherbe esnek aztán meg bánhatják:S


2010. jan. 1. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kell fűnek-fának reklámozni, hogy tablettát szedsz, ennyi.
2010. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
ne foglalkozz velük lehet el se kelett volna mondani nekik mindekinek lehet magánélete:) és további sok jó örömpercet:P
2010. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van, ne törődj velük, nincs igazuk:D

Ha minden másnap mással bújnál az ágyba, na akkor lenne igazuk:P szal ne légy szomorú emiatt:P

2010. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom de elég éretlenek az osztály társaid/barátaid ha így állnak ehhez a dologhoz. Látszik, hogy semmi közük hozzá kb. Mond meg nekik, hogy előbb legózzanak még egy picit, aztán lehet ribancozni. :)
2010. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kell reklámozni,de latszik,hogy érett vagy,mert gondolkoztok mi a jó nektek.
2010. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem ezért tartanak ri...nak hanem azért mert alapvetően egy majdnem 16 évesnek nem feltétlenül kell még szexuális kapcsolatot létesítenie. Amúgy meg ezt miért kell egyáltalán közhírré doboltatni. Ha már így alakult ez a ti döntésetek. Ha nem mondtad volna el talán rib...nak sem tartanának! Vagy manapság ciki ha valaki még nem szexel ennyi idősen?
2010. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

szard le a többieket! vagy irigyek vagy csak éretlenek.

nagyon jól teszitek hogy védekeztek.

2010. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

szerintem inkább óvszert használjatok,mert az a nemi betegségek ellen is véd,és ha csak 1 éve vagytok együtt,háth nem is tudom :S

1 év nem olyan sok idő egymás megismerésére.

lehet,hogy a barátodnak valami betegsége van(ezt egyikőtöknek sem kívánom)és ezért is jobb óvszert használni...lehet,hogy ezért tartanak ribinek(ha nem haragszol meg)....vagy kérdezd meg őket is,hogy miért tartanak ribinek.

szia

2010. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

féltékenyek hogy neked már van barátod meg stb.... :D

am ne foglalokozz velük..hujék.. xD

2010. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
21.15: aki egy év alatt nem tud megbízni annyira a barátjában, h biztos legyen benne h nem nemi beteg, az feleslegesen van együtt vele:S
2010. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!