Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló gyógyszertől nő meg a mell?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy valamelyik fog.gátlónak ez a mellékhatása. De melyiknek? Esetleg tapasztalatok? Köszönöm
2014. jún. 7. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
van, akinek egyiktől se. amúgy a hormon csinálja, akinek nő, bármelyiktől nőne.
2014. jún. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A "kihúzom időben ne félj"-féle fogamzásgátló módszertől biztosan megnőnek a melleid, plusz a pocakod is!

De a hatása sajnos szűk egy évre szól...

2014. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél van ez.
2014. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem mindenkinél van ez a hatása, és sztem nem is folyamatos...

nekem az első hónapban voltak tünetek, miután elkezdtem szedni, feszült, stb., de ez hamar elmúlt... szóval nem nőtt, maximum én éreztem nehéznek őket és feszültek nagyon, szerencsére ma már semmi gondom nincs.

egyiktől sem fog nőni a melled konkrétan... minden hormonnak más a hatása, és ez a te saját hormonháztartásodtól is függ, hogy milyen hatást érnek el.

2014. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!