Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmnek megjött?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek megjött?

Figyelt kérdés
Még korai lenne ha megjönne lehet h csak barnás a folyás...de akkor szexnél miért érzékeny pl kutyapóz

2014. jún. 4. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést, de megpróbálok válaszolni :D

Nálam igazából úgy van, hogy az előtti héten, hogy meg fog jönni, már érzékenyebb vagyok és pl, ahogy te is írtad kutyapózban ha tövig benyomja eléggé fáj.

2014. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert nem csinálod jól.
2014. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ööö....értem :D
2014. jún. 4. 12:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet terhes?
2014. jún. 4. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem (vagy nem megfelelően) védekeztek, akkor igen.

De ez számodra újdonság?

2014. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy tabi maradt ki !
2014. jún. 4. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól van. Egy tabletta kihagyásával már lehet terhes. Nem ártott volna a kérdéskiíráskor is feltüntetned ezt a kis aprócska információmorzsát, mert így egészen más a helyzet.

A barna folyás lehet attól is, hogy csökkent a tabletta hatékonysága a kihagyás miatt.

Remélhetőleg beleélveztél, ahelyett hogy gumit húztál volna, ahogy kihagyás esetén kell.

2014. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!