Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azon gondolkodom, h abbahagyom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon gondolkodom, h abbahagyom a fogamzásgátlót. Az elég biztonságos, ha gumit, meg vmi pharmatex terméket használunk?

Figyelt kérdés
csak a gumiban nem biznék. vagy szexeljünk a terméketlen napokon, és ha belémkerül egy kis előváladék, akkor ne izguljak? 19, l
2009. dec. 30. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

gumi + spermaölő az sztem elég (gumiban amúgy én sem bízom)


Meg szabad kérdeznem, hogy miért hagyod abba?

2009. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mert már régóta szedem, és azért is, mert egyre többet fáj a fejem. van, amikor ugy ébredek. meg egyre kevesebbet szexelunk. hetente 1 x. amugy nem tudod, h külföldön milyen spermaölők vannak? szerbiában is van pharmatex? pedig a legujabbat szedem.
2009. dec. 30. 20:08
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég a gumi és a pharmatex együtt.Egyébként,ha gumit használtok,akkor hogy kerülne beléd előváladék?Ha már a behatolásnál tartotok,akkor nyilván elötte felveszi a srác a gumit,az elöváladék amúgy nem kerül beléd.

A naptármódszer pedig kb annyira hasznos,mint a megszakításos.Semennyire.

2009. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem ugy gondolom, h csak naptármódszer, hanem gumi és naptármódszer. hat, ha kiszakad, lecsuszik, akkor kerulhet.
2009. dec. 30. 21:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Értem.Gumi,naptármódszer és pharmatex.Ez tényleg elég hatásosnak tűnik. :)
2009. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és gumi és naptármódszer? az ugy jo? nem jut jobb az eszembe :S
2009. dec. 30. 21:40
 7/13 anonim ***** válasza:

naptármódszer, szal kikötöd h mikor nincsen szex és a naptárban bekarikázod azt a kb 10 napot akkor lehet szex? ezígy nemtúl abszurd?????

a gumi önmagában is elegendő, nemkell hozzá semmi egyéb.

ha netán kiszakadna akkor hajrá eseményuténi tabletta, de nem szakadozik az ki olyan gyakran.

2009. dec. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
milyen 10 nap?? egy ciklusban kb. 5 termékeny nap van, a többin lehet szeretkezni. igen, kizárom, mert előváladéktól is teherbeeshetek, és nem akarok mindig 72 órásért szaladgálni. nekünk eddig 3 x szakadt ki.
2009. dec. 31. 11:16
 9/13 anonim ***** válasza:

hát te tudod...olvasgatva itt a kérdéseket már kezdem érteni h egyes pasik miért menekülnek máshova szex terén.

mert egyszerűen egyes nőkkel nem lehet egy normálisat szexelni. megszabja h mikor, megszabja h húzza ki, mert ő nemakar terhes lenni, szarráparázzák magukat mert nemképesek normálisan védekezni, a szexből egy eröltetett para szituációt csinálnak.....figyi...sztem NE hagyd abba a gyógyszert ha ennyire túlkomplikálod a védekezést. biztos a barátodnak is jobbvolt amikor még tablettát szedtél, akárhol akármikor lehetett, nemkellett gumiban és főleg nem így napokra bontva....ja vagy ez téged nem is érdekel?

2009. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de érdekel. de azért a saját egészségem is érdekel. és nem a legjobb, h minden nap fáj a fejem.
2009. dec. 31. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!