Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok lehetséges az, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok lehetséges az, hogy a fogamzásgátló hatására nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
2-3 hónap szedés után kezdődött ez
2009. dec. 30. 19:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Dr. House-ban volt ilyen. A fogamzásgátló meg hormon amitől szőrős lehetsz meg tönkreteszi a májad. Úgyhogy aki szereti és bírja használjon óvszert. Az a legbiztosabb minden ellen. A stabil kapcsolatban élők pedig ha bírják a spirált is használhatják.
2009. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem lesz senki szőrös. :) a Doktor House-ban mondtak már marhaságokat.
2009. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mondom csak lehet!!!
2009. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nem. nem is lehet, mert az csak a régi fogamzasgatlokra volt jellemzo, a maiak már alacsony hormontartalmuak.
2009. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdés a libidó volt és arra az alacsony hormon is hatással van.
2009. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én már a 3. fajta tabit próbálom ki, de sajnos semmi változás. Mindhárom tabletta mellékhatása a libidóhiány. Nálam már elég rossz a helyzet. Most azon gondolkodom, hogy örökre abbahagyom a tabiszedést. Spirált nem akarok, bár már szültem.

(Nálam is 2-3 hónap után kezdődtek a panaszok egyébként, ahogy nálad is.)

2009. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia! Lehetséges, mivel egy "kicsit" belerondít a fog.gátl. a természetes hormonháztartásodba. Én Yadinne-t szedek, és a 2-4. hónap(levél) alatt volt ilyen kellemetlen élményben részem. A végére már teljesen kiborultam, folyton bőgtem, magamban kerestem a hibát, de az 5. levélnél mintha elvágták volna, eltűnt a nemkívánom-érzés :)

Szerintem még várj 1-2 hónapot, aztán majd válts, ha úgy látod jónak.

Én nőgyógyásztól is kérdeztem, hogy mi lehet a baj, de majdnem hogy elküldött a fenébe :( Amúgy 2 éve szedek fog. gátlót.

Hát, remélem, majd te is rendbejössz, én tudom, milyen kellemetlen :(

L, 19

2009. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, tablettát váltottam (most szedem a 2. levéllel) és még semmi változás. Várok türelemmel, aztán kitalálok valami mást. Végül is minek tabletta ha nem kívánja az ember a szexet? :( Ördögi kör.
2010. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!