Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 24 éves férfi kérhet-e vaszekt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves férfi kérhet-e vaszektómiát?

Figyelt kérdés

Nincs gyerekem, nem is tervezem. Nem kérek azzal kapcsolatban kommenteket, hogy fiatalság - butaság és majd megbánom, amikor mégis akarok. Ha esetleg nem engedik itthon a jogszabályok, külföldön megcsináltathatom?


Ezzel kapcsolatban még érdekelne, hogy lehet-e eltetetni spermát akár évtizedekre, hogy ha szeretnék később gyereket, akkor ne legyen gond. Azt tudom, hogy külföldön magán orvosok jó pénzért akár vissza is tudják fordítani és sok esetben még újra nemző képes lehetnék, de az ördög nem alszik, pont ezért gondoltam rá, hogy eltetetnék inkább spermát!


Tehát, a fent említettekből mi lehetséges és mi nem?



2014. máj. 28. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
22%

24 évesen ilyen hülyeségen gondolkodni, ez felfoghatatlan.

Sok ember gyermeket szeretne de nem sikerül te meg ez ellen próbálsz tenni.

Van 1000 féle fogamzasgátló , mert ezt a baromságot akarod válsztani.

Terj már észhez ember!

2014. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Megértem a kérdezőt.. A barátnőm nem hajlandó fogamzásgátló tablettát szedni, az óvszert meg utálom, szóval....

Spermát lefagyasztva két-három évtizedig is el lehet raktározni. Itthon nem tudom lehet-e, a németeknél igen.

Vaszektómiát urológus végez, nem tudom mennyire legális. De minden állatorvos el tudja végezni-kosokon rendszeres beavatkozásnak számit-és nem kell tudni róla senkinek, olcsóbban is megúszod :))

2014. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!