Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez hogy lehet biztonságos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehet biztonságos?

Figyelt kérdés
Vannak ugye olyanok, akik megszakítással védekeznek. Viszont nem értem, hogy ez hogyan válhat be. Persze van, hogy mégis teherbe esik, de legtöbbször beválik, van olyan ismerősöm, aki évek óta csinálja. Én meg idegeskedek hogy terhes leszek e, ha pár percig gumi nélkül csináljuk :D A biológiai folyamatát ismerem a módszernek, csak nem értem, hogy lehet, hogy egyesek évekig csinálják sikeresen, mások meg egyszer véletlen nem védekeznek, de megszakítják, mégis bekapják a legyet.Tehát mitől függ, hogy valakinek működik, valakinek meg nem?
2014. máj. 28. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
tisztázd kérlek, mit értesz megszakítás alatt? szerinted mi a megszakítás?
2014. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi :D Megszakításos közösülés, nem használnak semmiféle fogamzásgátló eszközt, szert, csupán az ejakuláció előtti pillanatokban a férfi kiveszi a nem szervét, tehát a sperma nem kerül a nő szervébe. Azt hittem a megszakítás mindenkinek ugyan azt jelenti (?)
2014. máj. 28. 10:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki időben kiveszi, valaki csak azt hiszi, hogy az időben volt. Valakinek van az előváladékában spermium, valakinek nincs. Ilyen egyszerű.
2014. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát tudod ez "oroszrulett". Mi is így védekezünk kb. 7-8 éve, viszont nekünk nem egetverően nagy probléma, ha mégis becsúszik egy terhesség. Alapjában véve nekem óramű pontosságú a menszeszem + figyelem a peteérést is. Olyankor nem vagyunk együtt. Szóval végülis kiegészítjük az ún. naptármódszerrel is. Ajánlani nem ajánlanám senkinek jószívvel, de nekünk eddig bevált.
2014. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a párommal fél évig csináltuk így, ha nem több. Kivitelezhető, sose lett baj ellenben az óvszerben nem bízunk. Most már fogamzásgátlót szedek ebben teljesen megbízom.
2014. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernél az a gond, hogy nem tudja megszakítani a pasi. Amit amúgy abszolút meg tudok érteni, nekem nőként is iszonyat nehéz abbahagyni, ha már majdnem a csúcson vagyok.

Hiába működik mondjuk több évig, ha aztán egyszer épp fáradt a hapsi, vagy kiéhezettebb a szokásosnál, és nem sikerül időben kivenni.


A másik gond, hogy előfordul, hogy az első spriccnél még nem érzi az orgazmust. Tehát egy kis adag már belemegy a nőbe, mire úgy érzi, hogy elélvez és ki kell venni.

Így aztán nem is tudja, hogy beleélvezett, közben meg mégis.


Aztán előfordulhat az is, hogy előtte szexelnek vagy kiveri, és a húgycsőben marad spermium, ami az aktus során kimosódik az előváladékkal.


Ez a módszer pont azért nem ajánlott, mert baromi nagy a hibázás lehetősége.

2014. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha atszaladsz az uton sem biztos h elut egy auto es meghalsz. Ilyen egyszeru. A megszakitassal lecsokken a teherbeeses valoszinusege, de azert nem neveznem vedekezesnek.
2014. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy egy "baleset" kevesebb esetben következik be, mint ahányszor nem következik be, én ettől egyáltalán nem mondanám "biztonságosnak"...
2014. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te azt biztonságosnak neveznéd, hogy bekötött szemmel átszaladsz az úton és csak 42-edjére gázolnak el?? Na ugye, a biztonság nem éppen a legjobb szó...
2014. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!