Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lettél már úgy terhes, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lettél már úgy terhes, hogy fogamzásgátlót szedtél?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően szeded, nem hánysz, nincs komolyabb hasmenésed, akkor szinte 0% az esélye a teherbeesésnek. Én sokáig szedtem, és nem is lettem terhes.
2009. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm kétszer is!
2009. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is ismerek ilyet.
2009. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minden fogamzásgátlónak van hibaszázaléka, de ez nem azt jelenti, hogy aki rendszeresen szedi teherbe eshet.

a hiba százalékba mindig csak olyanok esnek bele akik vagy kihagynak néha (elég egyszer is!) egy szemet vagy nem nekik megfelelő gyógyszert szednek vagy szednek mellé olyat ami gyengíti a hatását stb.


Ha valaki neki való gyógyszert szed és rendszeresen szedi, mindent betart, akkor nem szinte, hanem szó szerint 0% az esély a teherbe esésre.

2009. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a barátnőm is szedett fogamzásgátlót évek óta és most 6 hónapos terhes. ő bele esett a kis hibaszázalékba :)

25/L

2009. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem lettem. Abbahagytam utána szedését eü okok miatt, de ameddig szedtem jól védett. Most másképp védekezek és most sem lettem terhes:)
2009. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, és azóta van egy 3,5 éves kisfiam. Később derült ki, hogy nem szedhetek fogamzásgátlót egyéb orvosi okok miatt, azóta másképp védekezem. 27L
2009. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én így lettem 17 évesen terhes! pedig rendesen szedtem! Csak mint később kiderült kisebb volt a hormontartalma mint kellet volna! Rosszul írta fel a doki! De azóta hál istennek minden ok!
2010. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!