Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire rizikós a gyógyszervá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rizikós a gyógyszerváltás? Váltanom kéne, de félek. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mercilont szedek, nem a hízás a problémám vagy a köztes vérzések, hanem a libidóm ami már jó ideje a nullán van. Laurinát akarok szedni, jókat hallottam róla. Aki szedi annak nincs gondja a libidójával. Jó tudom mindenkire másképpen hat, de nekem már a párkapcsolatom a tét. Olyanok írjanak akik már váltottak fogamzásgátlót! Köszi
2009. dec. 30. 12:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja még annyit h 2 éve szedek Mercilont.
2009. dec. 30. 12:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem ne csak tabiban, hanem gyűrűben is gondolkozz!
2009. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha a párkapcsolatod a tét akkor egyszer és mindenkorra állj le a fogamzásgátlóval és keressetek más módszert, mert akinél az egyik libidócsökkenést okoz annál a másik is azt fog, pláne így hogy szünet sincs. elméletben válthatsz nyugodtan, semmi probléma nem lenne, de a libidód nem valószínű hogy visszatér amíg gyógyszert szedsz.
2009. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű a váltás,többféleképpen is történhet,ez fel van tüntetve minden gyógyszer betegtájékoztatóján.Elmész az orvoshoz,elmondod ezt neki,felirja majd elolvasod hogy a laurinánál hogy kell váltani (kell e hétnapos szünet,mesetleg rögtön utána,mensi első napján,stb)

Viszont!Legyél óvatos és egy ideig,2hét-1honap (gyogyszerfüggő) védekezz ovszerrel is mert a váltásnál érhetnek meglepetések.

2009. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gyűrűben nem gondolkozom mert számomra elég visszataszító és nem szeretnék így védekezni.

Barátommal azt beszéltük, h megpróbáljuk a gyógyszerváltást, és ha az szintén nem válik be, és ugyanúgy nem lesz libidóm akkor abbahagyom a tabit végleg, és marad a kevésbé kényelmes gumi. Köszi a válaszokat.

2009. dec. 31. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
szia án laurinát szedek de előtte féltemmert sokat olvastam a libidó csökkenésról blabla de ezzel nincs semmi gond nekem jóó volt ez a gyógyszer és úgy vettem észre a laurinánál libidó csökkenésre ritkán panaszkodnak :) a betegtájékoztatóban elég egyszerűen írnak le egy tabletta váltást, azt írják h nem is kell szünet csak egyszerűen elkezded szedni a másikat! Nézz utána szerintem nem olyan nagy dolog az mint ahogy beharangozták!
2010. jan. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi de már kiváltottam a mercilont, nem mertem váltani esetleg 3 hónap után. Köszi h írtál!
2010. jan. 7. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!