Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta szedésekor minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta szedésekor minden esetben nő a mell valamennyit?

Figyelt kérdés
Szemmel is észrevehető, ha igen? Ha abbahagyjuk a tabit, visszacsökken?
2014. máj. 24. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül nő, és nem lehet előre megmondani, hogy ha nőni fog, akkor mennyit. Az enyém egy egész kosármérettel nagyobb lett, de én nem örülök neki, mert eddig sem volt kicsi, és így most még kényelmetlenebb, mint eddig.

(Privátot meg nem kérek a kiéhezett szerencsétlenektől, köszi...)

2014. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőtől megduzzadt, de a harmadik levél után már visszaállt, most egy másik fajtát szedek, ettől egyáltalán nem nőtt/duzzadt semmit. Ha csak azért szednéd, hogy nőjön a melled, akkor inkább el se kezd.
2014. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem kicsi, és semmit se nőtt.
2014. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*kezdd
2014. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mellnövesztésre javaslom a plasztikai sebészetet. egyébként nem hallottad még, hogy mindenki szervezete másképp reagál rá, és a mellékhatások is mindig mások? lehet, hogy pont a melled nem nő, viszont kapsz egy helyes kis trombózist. van, aki meg szedi 10 évet, majd 3 gyerek boldog anyukája lesz - de speciel ha mellnövesztésért kezded szedni, murphy, hogy más bajod lesz tőle :D
2014. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is nőtt egy kosárméretet, de amikor tartottam egy hónap szünetet, félelmetes sebességgel zsugorodott vissza.
2014. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Dehogy azért szedném! Egy szóval nem említettem ilyet. Csupán felmerült bennem, mint kérdés. Egyrészt már szedem, másrészt csak fog.gátlás céljából. Harmadrészt pedig nincsenek nagy melleim, de én bőven elégedett vagyok velük, valamint a barátom is szereti őket, pont jó méretűek. Egy tenyér cici :')


Egyszerű kérdésnek szántam... :* A rá érkezett konkrét válaszokat köszi!

2014. máj. 25. 10:49
 8/9 anonim ***** válasza:
hihető, hogy csak úgy kérdezel valamit, és semmi célod vele.
2014. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: Van ilyen, én is rengetegszer kérdezek dolgokat csak azért, hogy tudjam, és kész. Utána semmit nem kezdek az információval. :)
2014. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!