Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » LifeStyles Skyn óvszer. Aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LifeStyles Skyn óvszer. Aki ismeri, használta, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
[link] Cfm? I=2262
2009. dec. 29. 17:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2009. dec. 29. 17:07
 2/12 anonim válasza:
26%
Egyik vezető márka hazánkba!
2009. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Reklámmondatnak jó lenne:), de ettől nem tudtam meg többet erről a fajtáról. Nem a márka érdekel, hanem ez az új fajta gumi.
2009. dec. 30. 18:22
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk nagyon bejött! :)

Elég drága (asszem 900 Ft a 3 db), de barátom is többet érzett belőlem :)

Szerintem próbáld ki

2010. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
91%
Nekünk eddig pozitív a tapasztalatunk. Nem latexból van, ami előny, ha érzékeny vagy rá..., nincs kellemetlen gumi szaga és vagy az anyaga miatt vagy a vékonysága miatt lehet szerintem, de nem tompítja annyira az érzést, mint az eddig próbált gumik. Én eddig DM-ben láttam csak.
2010. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Gyovai Renáta Adrien válasza:
100%
Mi kipróbáltuk és összehasonlíthatatlan a többivel. Nagyon jó, olyan mintha tényleg nem használtunk volna gumit. Az előttem lévőhöz hozzászólva mi sem tapasztaltunk gumiszagot. Én csak pozitívat tudok mondani. Boltokban drága de (linket nem lehet kitenni) az interneten érdemes valamely aukciós oldalon utána nézni. Nekünk be vállt és a pénztárcát sem terheli meg annyira mint a bolti ár. :)
2011. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
21%

LifeStyles Intensity után próbáltuk ki a barátnőmmel.


Előnye: Valóban nagyon vékony, és nagyon hasonlít arra az érzésre, mintha nem lenne rajtad semmi, de semmi több.


Hátránya: Teljesen sima a felülete. LifeStyles Intensity felülete legalább tele van apró bordával, recével, könnyen lehet több orgazmust is kiváltani. Ezzel pedig alig tudtam egyet. Sokat kellett vele dolgozni. Meg hát annyira élethű, hogy gyakran meg kellett állnom, nehogy beelőzzem a párom.

Hát ez az én véleményem.

2011. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

LIFESTYLES® SKYN®


A LifeStyles óvszerek megvásárolhatók a következő üzletekben: dm, Rossmann, Schlecker, Tesco, Auchan, Cora, Match, Interspar, Spar, Kaiser's Plus, Profi, Interfruct, CBA, Real, Coop, Heliker

Üdv!

-= Elfi =-

2012. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nagyon jó!:)) Mi tegnap próbáltuk...hát magasan veri az összes eddigit. Komolyan majdnem olyan mintha semmi nem lenne a páromon. Nagyon jó érzés ;) Ajánlom!
2012. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon tetszett! Sokkal jobb mint a többi óvszer tényleg nincs gumi szaga, és jobb érzetet biztosít! Ajánlom!
2017. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!