Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitörténik? Mi baj lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitörténik? Mi baj lehet?

Figyelt kérdés

2. Levél velgynél tartok.

Megjött elkeztem szedni (1 levél) majd jó sokáig majd az egész levélnél pecsételő vérzés. Minden jó végre elmult. Az utolsó előtti aktív tablettát elfelejtettem bevenni. 12óra elteltével jutott eszembe így a tájékoztatót követve bevettem a kihagyottat az aznapit majd kidobtam a levelet (pont csak a placebo maratt meg. Elkeztem a 2at. Ugye igyaz elsőlevél végén nem jött meg. Most tartok a 2. Placebo tablettánál (2levél) de most se akar megjönni csak pecsételő vérzés barnás folyás. De ez úgy egy másfél hete. Már a sírógörcs kerülget. Köszi elöre is a válaszokat


2014. máj. 20. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert a szervezeted hozzászokik a gyógyszerhez. Ilyenkor nem feltétlen jön meg normálisan, nekem is így volt. Nyugodj meg minden rendben van. :)
2014. máj. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor jó. Azt olvasgattam sok helyen hogy a második levélnél már hozzászokik a szervezet ezért igen csak megijedtem hogymi lehet a baj. Köszönöm szépen a választ.
2014. máj. 20. 07:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első két hónapban még jelentkezhet olyan hogy nem jön meg rendesen.
2014. máj. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hu köszi a válaszokat
2014. máj. 20. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!