Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció alatt ugye nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt ugye nem eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
A barátommal gumival védekezünk, de ha menstruálok és akkor gumi nélkül szeretkezünk, és belém is élvez, ugye nem lehetek terhes?
2009. dec. 29. 09:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
Kisebb rá az esély, de előfordulhat.
2009. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
De terhes lehetsz! Vezess menstruációs naptárat, abból ha jól tudom ki lehet számolni egy napot, amikor nem eshetsz teherbe. De pontosan nem tudom az egészet, nem nekem kell tudni mivel 16/F :)
2009. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
ez alatt is teherbe eshetsz. sőt fertőzést is elkaphatsz, mivel ilyenkor nyitott a méhszáj. akár meddőséghez is vezethet.
2009. dec. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
:D
2009. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Drága 12 évesek! (Korban vagy agyilag...) Értsétek már meg, hogy ha szeretkeztek, BÁRMIKOR teherbe lehet esni. Mensi alatt, első álkalommal, állva, vízben, ha nem élvezitek stb. (most nem jut eszembe több baromság amit hallottam hog szerintetek mikor nem.)

Ráadásul mensi alatt, pláne gumi nélkül olyan fertőzéseket szedhetsz össze, hogy majd a meddőség miatt valóban nem fogsz teherbe esni akkor sem amikor szeretnéd.

Ha valaki mensi alatt szeretkezik (felelőtlen dolog, de az ő dolga) akkor valóban kisebb az esélye, mint pl. a ciklusa közepén, de nem mindegy, hogy az az abortusz vagy baba kisebb vagy nagyobb eséllyel következik be?

2009. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

"egy napot, amikor nem eshetsz teherbe"


Ez az a nap, amikor nem szexelsz...:))) Ha szexelsz, akkor nincs ilyen nap, az esély mindennap megvan, max. kisebb vagy nagyobb.

2009. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tehát ezt a "mensi alatti gumi nélküli sex" előtt kellett volna megkérdezni....Senki ne legyen ostoba....
2009. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, olyankor betonfal van a spermák számára benned és egy kis harcos bébi gépfegyverrel üldözi el a őket...:)))

Ne haragudj, de hogy lehet valaki ennyire műveletlen ilyen téren? Ha meg 14 éves vagy, akkor még korai a szex, keresd meg a játékmackódat. Tudod erre van a net meg a bioszkönyv, esetleg idősebb barátnő, hogy tanulj tőlük. Csak ne a hasonlóan okos kis barátnőidtől, haverjaidtól, mertz abból leszenk az olyan kérdések, hogy "csak kicsit dugta be, akkor csak kicsit lehetek terhes?"

2009. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
70%
hát szerintem meg éppen erre van az oldal hogy amit nemtud vagy éppen bizonytalan benne megkérdezze...
2009. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pfff. de igen teherbe eshetsz. jó hülyék vagytok, a szex nem gyerekeknek van kitalálva. örülj neki hogy eddig nem történt meg és ezután használjatok gumit, ami menzesz alatt amúgyis kötelező a fertőzések miatt. de inkább legyél annyira igényes hogy ha vérzel akkor nem szexelsz.
2009. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!