Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy olyan nőnek akinek még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan nőnek akinek még nem állt be a menstruáció annak lehet alkalmazni természetes fogamzásgátlást?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz természetes fogamzásgátláson?
2014. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt amikor kiszámoljuk hogy mikor érett és mikor nem
2014. máj. 18. 21:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól ugyanúgy teherbe lehet esni és mivel nem állt be a menzesze így a ciklusa és a peteérése sem így nem.
2014. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Naptarmodszer? Az meg a kiszamithato mensiseknel sem jon be elegge... a szomszedban egy katolikus hazaspar lakik es igazan elkovetnek mjnden lehetseges dolgot, meg a 9. gyerekkel terhes a no...:D mo djuk megelnek rendesen, szoval nincs gond, de azert erted...

el kene felejteni az olyan "vedekezest" ami nagyobb eselyel ejt teherbe, mint ved...

2014. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2014. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a naptármódszer még a megszakításosnál is rosszabb, semmiképpen nem ajánlom. Még akkor SEM, ha egyszer majd beáll a ciklusod
2014. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem biztonságos a naptármódszer, mert minden nőnél előfordulhat, hogy 1-2 nappal megváltozik a ciklus...Max azoknak jó, akiknek nem baj, ha terhes lesz a nő. (és itt is kombinálnám spermiciddel/megszakítással)

De amúgy még mindig nem értem, miért nem tudnak normálisan védekezni az emberek... Van jó pár módszer, miért kell a legkevésbé biztonságos megoldást választani? (még azt se mondanám, hogy kényelmesebbek...naptármódszernél nem minden nap lehet szexelni...)

2014. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
biológiára kell de am persze h megkérdezheted hány éves vagyok 15 ;D
2014. máj. 19. 15:36
 9/10 anonim válasza:
ne próbálkozz ezzel a módszerrel ha be is állt volna akkor se biztosságos mert lehet hogy te kiszámolod hogy pl. 15.én lesz ovulációd és pl 5.én szexelsz és 5.én is lehet ovulációd mert az izgalmi állapottól a nemi hormonok termelése fokozódik (nem akarom magam csúnyán kifejezni de a nyulaknál úgy van hogy ha beraksz egy hímet a nőstényhez akkor annál beindul az ovuláció a hím jelenléte miatt ugyan ez előfordul az embernél is )
2014. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
38%
15 évesen menjél inkább Barbie-babázni
2014. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!