Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ez? Vagy gyenge a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Vagy gyenge a gyógyszer?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok.Most kezdtem el szedni a Lindynette 20 fogamzásgátló gyógyszert. Egy levelet már beszedtem közben végig barna- véres folyásom volt pár nap szünettel.Most tartok a hét napban amikor meg kellene , hogy jöjjön meg is jött de aztán elmúlt egy napra és utánna megint.Jah és a poén, hogy amikor nincs meg végre, és együtt vagyunk a barátommal,akkor másnap egyből vérzem.Segítsetek!
2009. dec. 28. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
talán időpontot kellene kérni a nőgyógyászodhoz. a válaszadók nem távgyógyítok sem jövőbelátók.
2009. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Kértem a nőgyógyászomtól időpontot, azt tanácsólta szedjek be három levélel és ha még mindíg ez lesz akkor vérvétel, megnézik a hormomszintem. Én csak szeretném tudni, hogy mások is jártak e így? És mi lett a vége? Komoly kérdéseket kérek, ha lehet.
2009. dec. 28. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hasonlo problemaim. (pl. szex kozben nem nedvesedtem, hanem vereztem, de nem fájt) A megoldas egy uj gyogyszer volt... Aztan amikor 2 ev utan az uj gyogyszertol is pecsetelo verzesem lett, kaptam egy plussz gyogyszert, amit egy honapig kellett szednem és rendbe jöttem. De sztem mindenkepp beszelj a nogyogyaszoddal, egy uj gyogszer hasznalhat!
2009. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ
2009. dec. 28. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy gyenge a gyógyszer. ha ilyen lenne akkor nem lehetne forgalmazni. mindenkinél egyformán hat és véd. ez a vérzés az első pár hónapban normális.
2009. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a hormonszintje, mindegyik gyógyszernek más és más a hormontartalma is. Ebből kifolyólag, lehet, hogy valakinek kevés, másnak meg sok az adott gyógyszer. Lehet, hogy Nálam is ez van, ezért kérdeztem, hogy ennél a gyógyszernél volt-e valakinek még ilyen tünete... Mert azt mondják erről a gyógyszerről, hogy nagyon kicsi a hormonszintje!
2009. dec. 31. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt a bajom, de mikor elkezdtem szedni a második levelet, talán 3-4 szemnél elmúlt és rendszeres lett a ciklusom.

Még ne aggódj, ha egy doboz bevétele után se rendeződne akkor irány vissza hozzá.

2010. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Most szedem a második levelet és a fent említett panaszok már nem jelentkeznek. De majd még meglátjuk mi lesz a vége.
2010. jan. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!