Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Diane 35 erős fogamzásgátlón...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Diane 35 erős fogamzásgátlónak számít?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kifejezetten fogamzásgátlóként írják fel, hanem inkább bőrproblémákra. Nekem rendszertelen menstruáció miatt írta fel a doki. Most azt olvastam, hogy mivel nem olyan erős, mint egy "igazi" fogamzásgátló, teherbe lehet esni mellette. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2008. júl. 28. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét :)
2008. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

:-)


Egyébként én azt hallottam hogy igen erős fogamzás gátlónak számít!

Mikor én szedtem a Diana35-t (3 éve) a DR.Nő csak félévig engedte, de hogy most ez hogy van, azt nem tudom...

2008. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Barátnőm 5 éve ezt szedi, és mindig szó nélkül felírják neki, szóval annyira erős nem lehet. Már csak azért se mert nem kifejezetten fogamzásgátló, az csak az egyik mellékhatása. De barátnőmnél tökéletesen bevált.
2008. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Szia!


Én úgy tudom, hogy csak fél évig lehet szedni.

2008. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat. Főleg az elsőt. :)
2008. júl. 29. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Én majdnem egy évig szedtem, de semmi bajom nem volt tőle. Terhes sem lettem :D
2008. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az utolsó válaszolónak. Mivel még nem szedtem ilyen bogyót, egy kicsit izgulok, nehogy besikeredjen egy baba. :) Megnyugtattál. :)
2008. aug. 5. 16:42
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én a bőröm miatt szedem de közben meg szükségem lenne rá mint fogamzásgátlóra is sokan írják h az csak mellékhatás, akkor lehet hogy arra nem is jó? Szedjem ezt tovább vagy menejek el nőgyógyászhoz és írassak fel egy másikat ami már tuti a terhesség megelőzésére szolgál?
2011. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!