Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kell bevenni a 7napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell bevenni a 7napos szünet után a tabit? A 8. napon?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
igen. pont azon a napon, mint amikor elkezdted. ha pénteken kezdted, akkor pénteken.
2009. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen. a 8. napon. mivel 7 napos a szünet, tehát 7 napig nem szeded és a 8.-on már igen.
2009. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

okok köszi!:)

eddig is igy csináltam csak inkább megkérdezem ...

2009. dec. 28. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen akkor kell, csak azt nem értem miért kell ezt megkérdezni, mikor ott a betegtájékoztató. Le van benne írva minden csak el kéne tudni olvasni.
2009. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen elolvastam és én is tudom csak 1 pillanatra elbizonytalanodtam és inkább megkérdezem minthogy utánna olyan kérdést irok ki hogy :"terhes lehetek?"
2009. dec. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!