Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fogamzásgátlási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fogamzásgátlási módszer, aminél nem menstruál egy nő?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 09:03
 1/10 Provenance ***** válasza:
50%
Persze , teherbeesés.
2014. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2014. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
igen az injekció mellett nem. 3 hónapra véd, 3 havonta kell beadni és közben nincs menstruáció.
2014. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Van. Be kell venned egy kanál kabbeafaszomat és egy hülyeséggátló tablettát.
2014. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

tabletta. az a vérzés nem valódi menstruáció. csak ezt kevesen fogják fel.


a bőr alatti tabletta is ilyen

2014. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Igen. Cerazette fogamzasgatlo tabletta. Miota szedem, csak egyszer jott meg, utana mar nem. Ettol a fogamzasgatlotol vagy rendszertelen lesz a menstruacio, vagy egyaltalan nem jon meg (a nok nagy reszenel ez utobbi tortenik).
2014. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A cerazette-t szoptatáskor ajánlják, de nem olyan biztonságos (többször olvastam,hogy terhes mellette a nő) és ezt nekem az orvos mondta!
2014. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia #8-as.


#7-es vagyok. 2 dolgot irtal, mindketto igaz. A normal fogamzasgatlo 99.8%-ban hasznal, mig a Cerezette mini pill 99.5%-ban. Valami ilyesmi. En csak 26 eves vagyok, ugyhogy gyerekem nincs, nem szoptatok. Ezt a tablettat nem csak szoptato nok szedhetik, de altalaban azoknak irjak fel. A Cerazette-ben nincs osztrogen hormon, csak progeszteron. A lenyeg az, hogy en direkt ezt kertem az orvostol, mert olvastam rola, hogy nem fog megjonni tole. Es ezt az orvos is mondta nekem.

2014. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8as vagyok, nekem kettő gyerekem van, szoptattam, mellé kaptam a cerazettet , volt,hogy kimaradt, volt,hogy megjött . Az orvosom azt mondta,hogy nem biztonságos ,minden hónapban menjek vissza uh-ra. Barátnőm ettől a gyógyszertől folyamatosan vérzett ,így ő ezért hagyta abba! Amúgy igaz amit írtál, ezt én is tudom, utána néztem,mielőtt elkezdtem szendi.
2014. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!