Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Fenistil24 kapszula csökkent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Fenistil24 kapszula csökkentheti a Novynette fogamzágtló tabletta hatásást?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza el nekem hogy pontosan milyen gyógyszerek csökkentik a fogamzásgátló tabletták hatását, ha tudtok írjatok oda gyógyszer neveket!Ezt a fenistil 24 kapszulát azért kaptam mert vmi mérges állat vaGY növány megcsípet!!!De ugye a betegtájékoztatóra nincs rá van írva, hogy csökkenti a fogamzásgátló tabletta hatását!De ez a gyógyszer szinte megfelel antibiotikumnak mert erős kicsit!Viszont a Novynette betegtájékoztatójára rá van írva ha bizonyos gyógyszereket szedek még mellette hosszabb ideig bizony csökkentheti!!Most akkor ezt nem értem!!Van okom aggodni?rendesen szedem a tablettát percre pontosan!
2008. júl. 28. 14:39
 1/1 anonim válasza:

Más hatóanyag tartalmú gyógyszerek egyidejű bevételével károsulhat.

Ilyen hatóanyagok

fenitoin, barbiturátok, karbamazepin, rifampicin, oxokarbazepin, topiramat, felbamat, griseofulvin, fenilbutazon, barbexaklone és primidon valamint bizonyos antibiotikumok, mint az ampicillin és tetraciklinek.

2008. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!