Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legbiztosabb fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legbiztosabb fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 03:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A cölibátus. :)
2014. máj. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vasectomia.
2014. máj. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ciánkapszula
2014. máj. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hú de rohadt poénos emberek vannak itt ilyenkor.
2014. máj. 1. 04:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem viccből írtam.
2014. máj. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem, a ciánkapszula leghatásosabb. Még a gumitól, a tablettától, de még az elkötött ondóvezetéktől is (az is csak 99,999 - néha nem sikerül tökéletesen a műtét és egyszer csak valahogy utat tör magának néhány kisember).
2014. máj. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem dugsz!
2014. máj. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az arcra élvezés
2014. máj. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell nézni egy pearl indexet. A teherbesés ellen legjobban a sterilizáció véd, azután a hormonos spirál. Utána jönnek a tabletták, hüvelygyűrű, majd a többi módszer.

De pl. a nemi betegségek ellen nyilván az óvszer véd legjobban.

2014. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, ha nem szexelsz. De tényleg, viccen kívül.

Ugyanis bármi más, amivel védekezni lehet, az nem nyújt száz százalékos védelmet. Mert mindig van esély a teherbeesésre. Sok mindennél csekély, de azért van.

De a legbiztosabb a fogamzásgátló és az óvszer. Ha valaki megfelelően szedi a fogamzásgátlót és mindenre odafigyel, amire a szedés alatt oda kell figyelni, akkor nem lesz mellette terhes.

Ha valaki megfelelően használja az óvszert, előírás szerűen és mindent betartva, akkor megint csak nem lesz terhes mellette.

Több, mint 10 éve élek nemi életet, vagy óvszerrel vagy fogamzásgátlóval védekeztem, jelenleg éppen óvszerrel és soha egyik mellett sem lettem terhes. Sőt, amikor még próbálkoztunk babával, akkor is több, mint fél év alatt jött össze.

2014. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!