Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek vagy ez csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek vagy ez csak az esemény utáni tabletta mellékhatása?

Figyelt kérdés
Esemény utáni tabletta bevételét követően ma az 5.napon nagyon ingerült és rossz kedvű voltam. Nem tudom hogy ez betudható az esemény utáni tabletta mellékhatásaként vagy a terhesség jele lehet. egyébként a baleset után két órával vettem be tablettát! Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 23. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Te nagyon retardált agyhalott. Gndold át a kérdésed aztán tedd fel újra. De szerintem inkább ne szexelj, mert csak ilyen hü1yék pootyognak majd belőled.
2014. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt miért mondod? szerintem semmi baj a kérdéssel.
2014. ápr. 23. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Aktus utáni 14.napon végezz el egy tesztet.Korábban nem érdemes....
2014. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8%
Én meg ingerült és rosszkedvű voltam mikor megláttam a kiírt vizsgaeredményemet. Lehetek terhes?
2014. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!