Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikummal együtt h is véd?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikummal együtt h is véd?

Figyelt kérdés

Megvagyok fázva, elkezdtem szedni antibiotikumot..Foggátlót is szedek am...

H van ha vki antibiotikumot szed meg foggátlót is akkor miközbe szedi az antib. az közbe kell kiegészítő védekezést vagy utánna is még, vagy hogy is van ez pontosan?


2009. dec. 21. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utána is kell sajnos, én legalábbis úgy tudom. Meg kell várni a következő menzeszt és utána mehet minden a régiben. Addig az a tuti, ha máshogy is védekeztek.
2009. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább védekezz utána is. Az egyik osztálytársam úgy fogant, hogy az édesanyja gyógyszert szedett, mellette pedig antibiotikumot.


Úgyhogy most itt lehet közöttünk :)


Inkább várd meg a következő vérzést.

2009. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)


Az a baj csak h most szedem a 3.hetet és utánna nem akartam kihagyni szünetet mert ha kihagyok szünetet akkor pont szilveszterre lesz meg.. ugyh úgy gondoltam majd akk úgy csinálom h nem hagyok ki szünetet hanem most beszedem ezt a 3.hetit és utánna megint beszedek 3hetet és utánna szünet... de akkor most ezt így ne csináljam, mi? :S Jajj pedig nem akartam szilveszterre mindig akkor van meg:/

2009. dec. 21. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
2009. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az első vagyok: inkább ne rizikózz, tudom rossz ha az ünepekkor van meg, én is örültem, hogy most éppen letudtam még karácsony előtt. De ne kockáztass
2009. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!