Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire bizhatok meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bizhatok meg a fogamzásgátló tablettában?

Figyelt kérdés

április 2 óta szedem még van 8 szem belőle, de nagyon félek attól,hogy mégis teherbe esek?

ti mennyi idő után engedtétek a párotoknak,hogy bennetek menjen el?

TRI-REGOL tablettát szedek.


2014. ápr. 14. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Van két szuper dolog: nőgyógyász és betegtájékoztató. Ha a két információt összerakod, tuti biztos választ kapsz arra, mikortól engedd a párodnak, hogy beléd menjen. Ha nem bízol a tablettában, minek kezdted el szedni?
2014. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tablettában magam miatt nem bíznék, mert nagyon rendszertelen életet élek, feledékeny is vagyok, biztos, hogy minden hónapban elfordulna, hogy 1-2 szem elmarad, úgy meg már semmi értelme. Hüvelygyűrűt használok, maximálisan bízom benne és elégedett vagyok vele. Végülis közel egyformán működnek, a felszívódás más, és a gyűrűre pl. nem hatnak az egyéb gyógyszerek, vagy a hasmenés, hányás. Ennyivel biztoságosabb esetleg. Én bízom a fogamzásgátlókban, a semminél biztos, hogy többre mész vele, és az óvszernél is jobbak úgy gondolom. Én mindettől függetlenül nem engedem elmenni a párom a hüvelyemben, mert nem szeretem, nekem kellemetlen, csíp, meg utána is sok a macera. Na meg "biztos ami biztos" alapon is, én azért nem örülnék, ha nap mint nap belém lőné a cuccot, a fogamzás gátló meg épp csődöt mondana és megszívnám...
2014. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy hónapot vártam. A második levél óta viszont nem használunk mást (gumit). Én teljesen megbízom benne. Amúgy elvileg egy hét után már lehet úgy szexelni.
2014. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
petefészek cisztám van és fogamzásgátlót írt ki az orvosom,mert az eloszlatja....
2014. ápr. 14. 11:58
 5/8 Noydra ***** válasza:

Ha rendesen szeded, 100%ban.

Rajt van a betegtájékoztatón, mikortól hat.

2014. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem "oszlatja el". Hülye az orvosod, ha ezt mondta.

A tabletta leállítja a természetes ciklusod, így peteérés sem megy végbe, így újabb ciszta sem képződik, a régiek tabletta nélkül is felszívódnának idővel, DE (!) az okot NEM szünteti meg!

Ha leállsz, ugyanúgy meg van az esélye, hogy újra cisztáid lesznek!

PCOs-t nem fogamzásgátlóval, hanem hármas kezeléssel kell kezelni: diéta + sport + súlyos esetben gyógyszer (NEM fogamzásgátló).

2014. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Noydra: egyébként nem 100, csak 98%. :)
2014. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noydra ***** válasza:

Én azt vallom, hogy azért 98%, mert nem lehet belekalkulálni, ki szedi rendesen.

Szerintem 100%. Annak, aki soha nem hagy ki egyet sem, meg nem felejti el...

2014. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!