Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek?! Bele merjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Bele merjek menni? Csak normális válaszokat!

Figyelt kérdés
2012. novembere óta szedek fogamzásgátlót. Ez alatt az idő alatt mindig ovszerrel védekeztünk, kivéve egy hónapot. Ezalatt az egy hónap alatt csodálatos volt minden együttlét, viszont mivel olyan erős hasi gorcseim voltak, h elmondhatatlan, ekkor megijedtünk, es inkább ovszerrel folytatjuk. Viszont most újból szeretném kipróbálni plusz védekezés nélkül, de félek, hogy tényleg terhes leszek. :( pedig annyival másabb, de mégis ijesztő. Ön szerint mit kéne tennem, hogy megnyugodjak? Én szeretném főként, paromnak nincs baja az óvszerrel sem. Köszi a gyors válaszokat!
2014. ápr. 13. 08:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Suerintetek*
2014. ápr. 13. 08:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Ön szeint ?? ....suer... Na mindegy figyelj ha elöl csináljátok gumi az a biztonságos és ha nem akkartok gumit a ott van a száj,s*gg csak s*ggből szájba ne menyen !!
2014. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk keressetek olyan módszert, ami nem gumi, de mégis véd. Anyám bakker...

Logika 0.

2014. ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaa, most nézem, hogy tabit is szedsz.

Akkor meg mi van?? Nézed meg magad orvossal, hogy miért fáj...

2014. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves második.. Igen ön, mert először egy orvosos oldalra írtam ki, de ott sokáig tart míg válaszolnak... Es én ma szeretnék együtt lenni vele....
2014. ápr. 13. 08:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kell rögtön nekem esni,ott van h tabit szedek... Látszik h csak az utolsó olvasta el normálisan.. Köszönöm a valaszt!
2014. ápr. 13. 08:57
 7/8 anonim ***** válasza:

"olyan erős hasi gorcseim voltak, h elmondhatatlan"


Mivel a gyógyszer nemi betegségek ellen nem véd. Talán kezelni kéne a "barátodat", mert valószínűleg összeszedtél tőle akkor valamit. Az orvos is jó eséllyel erre a következtetésre fog jutni.

2014. ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elirasokert, csak telefonrol vagyok
2014. ápr. 13. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!