Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durex vagy masculan, melyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex vagy masculan, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Annak a véleménye érdekelne aki mindkettőt használta már és vannak érvek-ellenérvek mindkettő mellett. Én a masculant ismerem abból is a vékonyított (tender) és az anatómiai változatot. De az előzőekben már többen a durexet javasolták, mitől jobb? És a méretem 14/4
2008. júl. 25. 13:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a masculan. A durex nekem túl laza, a lifestyles meg szorít. Nekem a masculan jobban bejön.
2008. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
a durex jobb, bár arra allergiás vagyok..ezért használunk lifestylest. [abból is az ultra thint, a barátomnak ez a legjobb.]
2008. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
én régen használtam masculant most durexet(volt már lifestyle is egy éveig)méretektöl függ és az vastagabb az összzes többinél és kisebb is.Nekem nem volt bajom a Masculannal,de jo a durex tényleg pedig régen utáltam:)
2008. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

engem a lifestyles-on lévő anyag mar.

durex már szakadt.

masculan viszont mindíg rendesen helytált. és olcsóbb is.

2008. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
20%
DUREX. egyértelműen, a masculan (mint másoknál is) nálunk is szakadt el, aztán irány a sürgősségi fogamzásgátlás. bedőltünk az "olcsóbban többet" csábításának, de ezen nem éri meg spórolni. megfizettük a tanulópénzt. masculant soha többet nem vennék. ócska, könnyen elszakad, nem éri meg a stresszt csak azért mert ugyanazért az árért kb 3/4 el több van benne....
2009. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Masculan. De a te méretedre az lehet kicsi lesz, mivel ez normál átmérőre (3-3,5 körül) való.

A masculan sosem szakadt, jó síkos, jó az illata, íze. A durex 2x szakadt ki, tök száraz, nem jól csúszik, hiába is síkosítom. Büdös és az íze is rossz. A lifestyles uez, kicsit olcsóbb kivitelben. Az mondjuk még nem szakadt, de egyszer lecsúszott és bennem maradt.

2009. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én a kettő közül a Masculant javaslom, de én a Lifestyle-ra esküszöm, azt használjuk leggyakrabban barátnőmmel :) Durex jó híre ellenére nem annyira jó... Szakadt már el, meg nem kényelmes... :D
2013. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Régi a kérdés, de lehet másoknak még jó:

Masculan: Sztem kicsi és vékony (52mm) kényelmetlen, mert szorít. Rossz a minősége.

LifeStyles: Egész jó, (54mm) az ultra thint sztem belőle

Durex: Sztem a legjobb (56mm) legkényelmesebb. Viszont vannak lányok akik allergiások rá.

2014. dec. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!