Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhesség kizárható?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhesség kizárható?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek (második levél) , mindig pontosan szedem be , nem volt se hasmenésem, se nem hánytam, Párommal óvszerrel védekeztünk még a második hónapban is végig, de kétszer is kiszakadt.Nem bennem ment el, esetleg egy kicsi kerülhetett rám. Szerintetek ?

2014. ápr. 11. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt!
2014. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az esély mindig megvan, de egyáltalán nem valószínű. Szinte nulla az esélye.

Amúgy már most sem kellene óvszerrel védekeznetek. A legtöbb fogamzásgátló bőven kifejti nem hogy az első hónapban, de már előbb is a hatását. De ha az első hónapot végig is védekeztétek, a második már egyáltalán nem kell. De a betegtájékoztatóban is benne van, hogy mikortól véd.

2014. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! Igen , tudom azért használunk óvszert mert nagyon parás vagyok :/
2014. ápr. 11. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De ha annyira parás vagy, akkor az egészséged érdekében jobb lenne, ha nem szednél fogamzásgátlót, mert így tök felesleges. Mert semmi értelme azt is szedni, ha közben gumit is használtok.

Mert magában a gumi is biztonságos, illetve magában a fogamzásgátló is az. Csak mindkettőt megfelelően kell használni. Több, mint 10 éve élek nemi életet. Védekeztem már külön-külön mindkét módszerrel és soha nem lettem terhes gyógyszer mellett sem, de még egyetlen gumi sem szakadt ki együttlét során.

2014. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amiatt szedem , mert ilyen esetekre kicsit megnyugvás a lelkemnek , hogy ott van még a fogamzásgátló. Mert most is ahogy kiszakadt a gumi , ha csak az lett volna biztos nagyon félnék. Mondjuk így is.. az a baj , hogy ezt a félelmet magamban kellene legyőzni.
2014. ápr. 11. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor inkább ne élj nemi életet, ha az egészre rátelepszik a para.

Amúgy valószínűleg nem tudjátok használni a gumit és azért szakadt ki kétszer is. Vagy nem jól helyezitek fel, vagy nem jó a méret. Mert egyébként iszonyatosan kicsi az esélye, hogy kiszakadjon. Ha nektek rövid időn belül kétszer is kiszakadt, akkor a hiba nálatok van.

De mondom, tök fölöslegesen tömöd magad hormonokkal. De ha téged ez megnyugtat, hát tegyetek így.

2014. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ugyanugy csinaltunk mindent mint eddig,ugyanaz a márka...csak ebben a hónapban.fordult elõ.
2014. ápr. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!