Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Szedjem tovább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szedjem tovább a dienille-t vagy a cypromixet?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedem a dienillét, és most a második szünetemnél csak 2 napig volt meg a vérzésem ( a 2. levélből kihagytam egy szemet, de csináltam tesztet és negatív lett. Elmentem a nőgyógyászhoz, és felírta hogy a harmadik levelet már ne vegyem be, hanem a cypromixet vegyem be a 7 napos szünet után egyből, ami holnap van. Most is olvasgattam erről a gyógyszerről és nem szimpatikus. Igazából nem volt bajom a dienillével csak annyi hogy most 2 napos volt a menszeszem, meg az arcomat nem szépítette meg.:/ Szerintetek be vehetem a 3 levél dienillét?
2014. ápr. 11. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az orvos adott másikat, akkor azt szedd inkább.
2014. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Innen vársz megerősítést arra, hogy amit az orvos mondott az téves, és Te tudod jól?

Fel nem fogom. Ha én most azt írnám h. "szedd be nyugodtan" akkor szembe mész az orvos utasításával, mert egy névtelen 20-ad értékű komment (azaz én) azt mondott amit?

2014. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem nem így gondoltam. csak igazából semmi problémám nem volt a dienillével csak annyi hogy 2 napig volt meg, és nem javult az arcom. az orvos meg már sietett, meg sem vizsgált, épp hogy végighalgatott, és csak mondta hogy holnaptól ezt szedjem. de eléggé rossz dolgokat írtak róla, főleg hogy ez nem is fogamzásgátló, nekem meg az kellene
2014. ápr. 11. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Siet és nem vizsgál meg? Félvállról odalök valamit?

Orvos csere. Szemrebbenés nélkül. Nem vagy hozzákötve egyetlen orvoshoz se, és mivel a Te egészségedről van szó, nincs az a kompromisszum amit egy "sietős" orvos miatt meg kell kötni.

Ha nem vagy elégedett, következő alkalommal már másik nőgyógyászhoz kell menni, vagy akár most azonnal, mivel a kérdés megválaszolatlan. Olyanhoz menny aki ráér meghallgatni a beteget nem csak "pik pakk kész, mehetsz 5000 lesz"

2014. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én cypromixet kaptam Pco-ra,de azon kívül,hogy híztam három kilót sokkal érzékenyebb lettem azon kívül nem változott semmit.Viszont ez csak egyéni véleménye ha az orvos azt mondta,hogy így szedd akkor én a helyedben követném a tanácsát.
2014. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha Cypromixet kezded el szedni ne felejtsd el, hogy maximum fél évig szedhető..
2014. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!