Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy működnek a fogigátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működnek a fogigátló tabletták? Hogyan kell őket használni?

Figyelt kérdés
Nincs még kapcsolatom amiért érdemes volna tablettát szednem, de ha később lesz, szeretném tudni, hogyan is működik ez a dolog. Szeretnék idejében informálódni.
2008. júl. 25. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
rengeteger olvashatsz különbőző oldalakról, a tabletta megöli a petesejtes, tehát az nem tud megtermékegyülni, a használta nagyon egyszerű, mindennap be kell venned, rendszeresen, NEM SZABAD KIHAGYNI ÉS ELFELEJTENI, de minden le lesz írva a betegtájékoztatón, ha veszel. Nőgyógyásszal irasd fel, ő el fog mondani mindet, de biztos anyukád is tud segíteni
2008. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Olvasd el a dobozán vagy a papírján a használati utasítást.
2008. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmész dokihoz, megvizsgál, majd a neked legmegfelelőbbet írja fel. A mai fogamzásgátlók már nem tartalmaznak annyi hormont, ezért kevés az elhízás esélye.21 napig kell szedned, ha tudod akkor minden nap ugyan abban az időpontba kell bevenned, de ha késöbb veszed be az se baj, csak 12órán belül legyen. Ha lejár a 21 nap, pár napon belül megjön a mensid, majd újra el kell kezdeni szedni a második dobozzal. Én kedden kezdtem el, így tehát 3hét múlva, hétfőn veszem be az uccsót a levélből, csütörtök este szokott megjönni, majd a köv 7en kedden kezdem el szedni a köv levelet. Nekem nem múlik el keddre de az nem baj, attól még el kell kezdeni szedni. Remélem mindent leírtam.
2008. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! dierkt azért kérdeztem rá így, hogy ha már oda kerülök, hogy olvason a dobozát, minden világos legyen:-)
2008. júl. 25. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!