Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van köztetek olyan, aki csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki csak akkor szedett fogamzásgátlót, hogy a nyaralása alatt tuti ne jöjjön meg neki?

Figyelt kérdés

még soha nem szedtem gyógyszert(fogamzásgátlot)ezért nem rendszeresen jön meg, viszont befizettünk egy nyaralásra, de nem szeretném, hogy ott esetleg megjöjjön, és akkora gondoltam, hogy elötte 1-2 honapig szedném.

tapasztalatok?


2014. ápr. 8. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem jó ötlet, a fogamzásgátló nem arra van hogy szedd egy hónapig aztán abbahagyd. Ha szeded akkor szedd normálisan több ideig.
2014. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem és ne is csináld mert komoly zavart okozhat a hormonrendszeredben. Akár több hónap is lehet amire visszaáll. ez nem játék, nem egy vitamin és akinek hajlama van rá annak olyan hormonproblémát is okozhat ami maradandó lesz.
2014. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, a nögyógyászom kérdeztem, azt mondta lehet. kicsit tartok én is tölle, mivel még soha nem szedtem.másképp oldjuk meg. 30-on tul vagyok korban.csak nem szeretném, hogy a nyaralás alatt legyen meg,viszont igy elöre meg tudom, hogy akkor meglessz, vagy sem.
2014. ápr. 8. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ebben ne legyél annyira biztos. A legtöbb tablettának kevés 1-2 hónap ahhoz, hogy pontosan be tudd határolni, mikor fog megjönni. Az esetleges mellékhatásokról meg ne is beszéljünk, nyilván nem azért akarod szedni, hogy aztán másfél hónapon keresztül folyamatosan vérezz, esetleg jól meghízz a nyaralásra :P :)
2014. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem mérgezném a szervezetem ilyen fogamzásgátló tablettákkal!Többet árt,mint használ.Ha meg meg is jön a havid,használj tampont!
2014. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajna a tampont nem birom.azt mondjátok, akkor ne vállaljam be?van tapasztalat?
2014. ápr. 8. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!