Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hideg vízben tényleg életkép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hideg vízben tényleg életképtelenné válnak a spermák, vagy csak lassabban mozognak, esetleg ott nem tudnak mozogni, vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
nem, nem sexeltem vízben, csak érdekelne a dolog, mert mindenhol mást és mást olvastam róla
2008. júl. 24. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy a meleg vízben elpusztulnak.
2008. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vízben minden esetben életképtelenné válnak...
2008. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és kb mennyi idő után? azt esetleg tudja valaki?
2008. júl. 24. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:
én úgy olvastam,hogy egyből.
2008. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vízben igen - de ugye nem arra gondoltál, hogy TE vagy a hideg vízben, és benned a spermák? Mert akkor bizony semmi változás: simán teherbe lehet esni.
2008. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem:-) nem bennem, csak arra voltam kíváncsi hogyha a strandon pl valaki a vízbe.... akkor attól másnak lehet-e később egy olyan 9 hónaps programja...
2008. júl. 25. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:
A vízben másodpercek alatt kicsapódnak ezek a fehérjék. Márpedig kicsapódott fehérjékben mozogni sem tudnak - ezek után sokat nem számt, hogy még meddig élnek. Nem sokáig, egyébként. Táplálkozniuk kéne...
2008. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!