Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenii kérdése:

Elfelejtettem bevenni az utolsó bogyót. Hány nap szünetet tartsak?

Figyelt kérdés

Üdv!


A 21-ik bogyót elfelejtettem kedden bevenni. Az lenne a kérdésem, hogy tartsak most 7 helyett 8 nap szünetet, vagy kezdjem 1 nappal korábban az új levél szedését, mint eddig?


Köszi a válaszokat!



2014. ápr. 3. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
ugyanakkor kezdd, amikor egyébként is kezdenéd. volt egy ilyen kérdés egy orvos válaszol-os oldalon, és emlékszek h ezt írta.
2014. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tájékoztatód mit ír? Az enyém két esetet vázol fel, vagy nem tartok szünetet és elkezdem az új levelet szedni vagy 4 napot tartok (nekem 24 tabletta 4 nap placebo tabletta van) és akkor egy nappal korábban kezdem szedni, mint ahogy szedtem volna ha beszedem az utolsó szemet. Tehát esetedben 7 nap szünet és nem 8. Ha 8at hagysz ki, akkor a következő hónapra kiegészítő védekezés kell illetve a szünet alatt is, mert már nem véd a tabletta 100 %osan.
2014. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!