Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek ha egy héttel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek ha egy héttel előbb hagyom abba a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
Ugyértem 14 tabi 7 nap szünet aztán utána folytatom rendesen..
2009. dec. 18. 05:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már hosszabb ideje szeded, akkor nem. Sokan tablettával tolják el a menzeszük idejét.
2009. dec. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor se ha ezt egyszer már megcsináltam?...fél éve szedem
2009. dec. 18. 05:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A hormonok elvileg leállítják a peteérésed, tehát a szünetekben is védett vagy. Ami ilyenkor van, az nem menzesz, hanem megvonásos vérzés. Nézd meg a tájékoztatót. (De azért ne csináld túl gyakran, hogy eltologatod a vérzésed.)
2009. dec. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én meg 2 hete parázok azon hogy 19 napig szedtem és utána 7 napos szünet :/ reméljük a legjobbakat
2009. dec. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
MINEK SZEDEL FOGAMZÁSGÁTLÓT TE PANCSER?
2009. dec. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mid a 21 szemet be kell szedni, utána van egy hét szunet, amikor megjon. Igy nem eshetsz teherbe. En vagy 5 evig védekeztem így. Hallottam már olyat, hogy csak egy szemet hagyott ki és elkezdodott nála a peteérés. Es utána hiába veszi be a tobbi, akkor már nem csinál semmit. Volt nekem is olyan eset, hogy egyszer elfelejtettem bevenni a tablettát, de akkor ovszerrel védekeztun.
2009. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!