Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mintha barnás folyásom lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mintha barnás folyásom lenne, de nagyon enyhe, alig észrevehető. Akkor most nem szabad szexelni?

Figyelt kérdés

Gestomix-et szedek kb. fél éve. Az első hónapban volt nénmi barnázás, de azóta nem jellemző.

Ezt a nagyon enyhe barnás színű dolgot először szex után vettem észre pár napja - a sperma mikor távozott belőlem, nem volt teljesen fehér, hanem kicsit barnás, de tuti miattam (tehát nem eredetileg volt ilyen színe). De ma a pisiléskor is találkoztam ezzel a színnel, tehát valami enyhe folyás lehet.

Ez akkor egyből azt jelenti, hogy nem szabad szexelni (fertőzés kockázata miatt) mert nyitva van a méhszáj? Vagy csak akkor nem ha erősebb? Vagy ezt nem befolyásolja az erőssége?

És ha ez egy hosszú komoly harmonikus párkapcsolat hűséges pasival, aki tuti nem szedet össze valamit, akkor sem?

Azért is kérdezem, mert tényleg olyan lájtos az egész, hogy ő észre sem venné.

Amúgy ez lehet valami fertőzésféle? Semmi más tünet nincs, teljes a komfortérzetem. Talán inkább valami, a tablettával összefüggő kis átmeneti hormonális kilengés, stressz vagy ki tudja mi miatt, ami majd elmúlik és ne törődnek vele?



2014. márc. 29. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,használjatok óvszert
2014. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet fertőzés igen, nem csak nemi úton kaphatjátok el.Itt van hogy mi okozhatja.

[link]

2014. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!